کاظم دوزنده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فردوس:
همزمان باگرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی برنامه کرسی تلاوت در مزار شهدای فردوس برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۱
کاظم دوزنده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فردوس:همزمان با گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه نورانی کرسی تلاوت قرآن توسط مجمع قاریان و حافظان شهرستان در مزار مطهر شهدا برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، همزمان با گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه نورانی کرسی تلاوت قرآن کریم در محل مزار مطهر شهدا برگزار شد.
کاظم دوزنده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فردوس، ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر، بیان نمود: برنامه نورانی محفل اُنس با قرآن تحت عنوان کرسی تلاوت به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و همکاری جامعه قاریان شهرستان فردوس، در محل مزار مطهر شهدای این شهرستان برگزار شد.
دوزنده افزود: این برنامه به منظور ادای احترام به ساحت مقدس شهدا و امام راحل و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا با حضور خاندان معزز شاهد و ایثارگر و مسئولین ادارات و نهادها و اقشار مردم شهید پرور شهرستان فردوس برگزار شد.
شایان ذکر است که در این مراسم با قرائت آیاتی چند از کلام ا... مجید توسط چندتن از قاریان و حافظان قرآن کریم یاد و خاطر شهدا گرامی داشته شده و با آرمانهای والای این بزرگ مردان تجدید پیمان نیز به عمل آمد. 
کد مطلب: 234615