داخلی صفحه البرز خبر
 
دهه‌ی فجر روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۹
معاون تعاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز دهه‌ی فجر را روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ملت دانست و گفت: انقلاب اسلامی مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود.
دهه‌ی فجر روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز محمدعلی عالیانی معاون تعاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، کامکار معاون استاندار، مجرد معاون فرماندار کرج به همراه جمعی از خادمان شهدا در بنیاد منطقه یک کرج به مناسبت دهه فجر و باهدف تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران 14 بهمن‌ماه به دیدار برادران جانباز و آزاده دوران ستم رژیم شاهنشاهی غلامحسین و غلامعلی موحدی مهر رفته و با آنان به گفتگو پرداختند.
محمدعلی عالیانی در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک ایام‌الله دهه‌ی فجر، دهه‌ی فجر را روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ملت دانست و گفت: انقلاب اسلامی مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود که در آن عده‌ای قلیل، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند.
وی افزود: با پای گذاردن در دایره معنویت و ایثار و شهادت بود که فرزانگان خاک، از این سرزمین پاک، به‌سوی افلاک، پر گشودند و تا نهایت تاریخ جاودانه شدند. یاد تمامی شهیدان انقلاب اسلامی همیشه‌سبز باد.
معاون تعاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه خاطرنشان ساخت: کمترین ثمره‌ی جان‌فشانی‌های ایثارگران در این انقلاب، گشودن فصلی نو در تاریخ معاصر است و این کم‌چیزی نیست، باید به پاسداشت و شکوه این فداکاری‌ها رشادت‌های ایثارگران را ارج نهیم.
 
کد خبر 96/907
انتهای پیام/
کد مطلب: 234648