داخلی صفحه تهران خبر
 
ایثارگران برای تحقق و حفظ انقلاب اسلامی از همه چیز خود گذشتند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۸
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد گفت: ایثارگران و جانبازان برای تحقق نظام اسلامی تلاش های زیادی کردند و بعد از انقلاب نیز برای حفظ این مرز و بوم از تمامی هست و نیست خود گذشتند.
ایثارگران برای تحقق و حفظ انقلاب اسلامی از همه چیز خود گذشتند
 
به گزارش «ایثار تهران»، این آیین با حضور سید منصور میرمرادی معاونت توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران، حمید علی صمیمی مدیر کل، معاونان و روسای مناطق تابعه بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و جمعی از خانواده معظم شهدا، ایثارگران در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.
شرکت کنندگان در این آیین، ضمن نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل تجدید پیمان کردند.
در این مراسم معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران با گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت: ایثارگران و جانبازان برای تحقق نظام اسلامی تلاش های زیادی کردند و بعد از انقلاب نیز برای حفظ این مرز و بوم از تمامی هست و نیست خود گذشتند و همچنان با محرومیت زدایی از مناطق محروم کشور پا به پای دولت پیش می روند.
سید منصور میرمرادی با اشاره براین فرموده امام که حفظ نظام از اوجب واجبات است، افزود: ایثارگران و جانبازان با پیروی از ولایت فقیه همچنان در جهت حفظ نظام تلاش می کنند.
وی اقتدار و عزت ایران اسلامی را مرهون تلاش ها و از خود گذشتگی شهدا و ایثارگران دانست و گفت: اگر امروز کشورهای منطقه از قدرت ما می ترسند مرهون تلاش های ایثارگران و اندیشه های امام است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 234676