داخلی صفحه فارس خبر
 
تقدیر از کارشناس روابط عمومی بنیاد فارس توسط فدراسیون کونگ فو
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۱
رییس کمیته جنگاوران و نایب رییس این سبک کونگ فو از رضا عرب بهارلو قهرمان مسابقات جهانی کونگ فو بلغارستان و کارشناس روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس تقدیر کردند.
 
به گزارش «ایثار از فارس» رضا عرب بهارلو، از کارکنان روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس سال گذشته در مسابقات جهانی کونگ فو بلغارستان در سه رشته مبارزات نیمه آزاد، آزاد و هنرهای فردی در وزن مثبت 120 کیلوگرم، موفق به کسب 3 نشان طلا شد.
به دنبال کسب این مدال ها، عنوان بهترین بازیکن این دوره از مسابقات(سوپر فایتر) از سوی مسئولین جهانی کونگ فو به این ورزشکار اعطا شد.
رییس کمیته جنگاوران و نایب رییس این سبک فدراسیون کونگ فو نیز با اهدای یک لوح تقدیر  از رضا عرب بهارلو قهرمان مسابقات جهانی کونگ فو بلغارستان و کارشناس روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس تقدیر کردند.

این جوان 34 ساله شیرازی که قهرمانی مسابقات جهانی کونگ فو 2002  تهران، مسابقات آسیایی 2004 و مسابقات بین المللی کیش 2005  را در کارنامه خود دارد، می گوید: بزرگترین افتخارم در زندگی ، خدمت به خانواده های معظم شهداء و ایثارگران است.
عرب بهارلو 28 سال از عمر خود را به پرداختن ورزش های رزمی اختصاص داده و 13 سال متوالی عناوین قهرمانی کشوری و فدرالی کونگ فو در سبک های توآ، گیلما و جنگاوران را کسب کرده است
وی که هم اکنون مسئولیت هنرهای فردی و دفاع شخصی جنگاوران کونگ فو کشور و مشاور رزم گیلمای ایران را به عهده دارد به عنوان رئیس هیأت کونگ فو شهرستان شیراز نیز منصوب شده است. این ورزشکار شیرازی در سال 92 نیز کتاب گیلما هنر رزم ایران زمین به وسعت جاده ابریشم را به چاپ رسانده و در حال حاضر در حوزه روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید و  امور ایثارگران استان فارس مشغول به خدمت است.
 
خبرهای مرتبط:

بزرگترین افتخارم در زندگی ، خدمت به خانواده شهداست
عکاس روابط عمومی بنیاد فارس قهرمان مسابقات جهانی کونگ فو شد
 
کد مطلب: 234694