داخلی صفحه فارس خبر
 
شیراز| فاز نخست موزه دفاع مقدس فارس با دستور رئیس جمهور افتتاح شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۲
با دستور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس فاز نخست مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان فارس افتتاح شد.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، صبح امروز با دستور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس فاز نخست مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان فارس افتتاح شد.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس در این مراسم که با حضور استاندار و سایر مسئولان استانی برگزار شد، اظهار داشت:  این مرکز با همت همه جانبه مدیران قبلی، شهرداران و شوراهای اسلامی در سنوات قبل و همچنین حمایت‌های استاندار و سایر مدیران استانی افتتاح شد. 
حمیدرضا گرامی افزود: مجموعه فرهنگی دفاع مقدس استان فارس دارای16 هزار و 200 متر عرصه است  که با  14 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده که قالب این مصوبه از مصوبات رهبری و مابقی از مصوبات دولت است.
گرامی تصریح کرد: الحاقات زمین مجاور به این مجموعه فرهنگی نیز به دستور استاندار و همراهی معاون عمرانی استاندار در حال پیگیری است که امیدواریم با حمایت رئیس و اعضای شورای اسلامی توسط شهرداری اجرایی شود.
وی تصریح کرد: معتقدیم امروز به دفاع مقدس و دستاوردهای آن بیشتر نیاز است و اگر آن را ملاک عمل قرار دهیم بیش از پیش در عرصه‌های مختلف موفق می‌شویم.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: امروز  نیازمند مباحث اشاعه فرهنگ عاشورا و ولایت‌پذیری در جامعه هستیم و در بخش‌های مختلف از جمله اقتصاد معتقدیم که باید مبنا اقدام و عمل باشد.
گرامی خاطرنشان کرد: مجموعه فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان فارس  یک فرصت برای دانش‌آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف است که می‌تواند به  یک مرکز گردشگری برای صدور انقلاب و حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تبدیل شود.
انتهای پیام/ ت
کد مطلب: 234697
مرجع : تسنیم