داخلی صفحه فارس خبر
 
استاندار فارس:
فاصله گرفتن نسل قدیم و جوانان باعث بروز مشکلات شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۴
شیراز _ استاندار فارس گفت: مشکلات و لطمه های امروز در جامعه به دلیل فاصله گرفتن نسل قدیم با جوانان است و برای رفع آن باید در رفتار خودمان تجدید نظر کنیم.
 
به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل تبادار عصر شنبه در دیدار استاندار فارس با آزادگان سیاسی قبل از انقلاب افزود: انتظار فراوان دارم از کسانیکه دوران پرماجرای انقلاب را دادیده اند آن را به جوانان انتقال دهند.
وی ادامه داد: لطمه امروز به دلیل فاصله نسل قدیم و جدید است و اگر اشکالاتی وجود دارد باید در رفتار خودمان تجدید نظر کنیم که چرا پرخاشگری می کنند و به چه دلیل به سخنان ما کم توجه ای می کنند.
استاندار فارس تصریح کرد: امروز مشکل مردم معیشت و اشتغال است و تمام تلاش ما در استان برای رفع این مشکلات است.
تبادار تاکید کرد: باید فراگیر سرمایه گذار داخلی و خارجی را دعوت کنیم زیرا امروز سرمایه گذاران جهادگر هستند بنا بر این باید در کنار فعالیت های دولتی، بخش خصوصی را بیش از گذشته وارد میدان شوند.
وی یادآور شد: انقلاب مدیون خون شهدا و شکنجهایی است که آزادگان انقلاب دیده اند بنابر این باید شجاعت ها باید برای مردم بازگو شود.
استاندار فارس افزود: امروز بیش از هر زمانی دیگر به وحدت و اتحاد نیازمند هستیم و توجه کنیم که مردم بزرگترین سرمایه انقلاب هستند و تمام تلاش ما برای رفع مشکلات مردم است.
کد مطلب: 234700