داخلی صفحه ایلام خبر
 
دیدارئیس بنیاد شهید مهران با خانواده معظم شهدا در ایام دهه فجر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۹
به مناسبت دهه مبارک فجر، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مهران با خانواده شهدا و جانبازان شهرستان مهران دیدار کرد.
دیدارئیس بنیاد شهید مهران با خانواده معظم شهدا در ایام دهه فجر
 
به گزارش ایثار «مهران» هم‌زمان با ایام‌الله فجر انقلاب اسلامی علی‌محمد رشیدی رئیس بنیاد شهید مهران به همراه دکتر نوذری معاون سیاسی امنیتی استاندار، خوش‌خبر معاون سیاسی انتظامی استاندار و ناصری فرماندار مهران با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران  شهرستان از نزدیک دیدار و گفتگو نمودند.
 علی‌محمد رشیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مهران  گفت: این سلسله دیدارها در راستای تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره جان‌فشانی‌ها و ایثارگری‌های شهدای جان‌برکف  صورت می‌گیرد تا باروح بلند آنان که با بزرگ‌منشی، همواره دغدغه اسلام را داشتند، بیعت دوباره کنیم.
رشیدی  ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدا، خون شهیدان والامقام را مایه قوام و ثبات درخت انقلاب برشمرد و افزود: این‌گونه مراسم و مناسبت‌ها بهانه‌ای برای تجدید پیمان با آرمانه‌ای امام و انقلاب هست.
وی افزود: امروز جامعه اسلامی و همه‌کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش‌های اسلامی که از اهل‌بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جان‌فشانی کردند.
رئیس بنیاد مهران: هرچه درراه تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است و خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان که درراه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.
وی یادآور شد: این دیدارها در طول سال و در فواصل زمانی و مناسبت‌های مختلف انجام خواهد شد و امیدواریم این اقدام حرکت مثبتی در راستای شناسایی مشکلات احتمالی این عزیزان و برطرف کردن آن‌ها باشد.
انتهای پیام/

 
کد مطلب: 234719