رئیس دادگستری فاروج :
رمز عزت و بزرگی شهدا کمک به ولی خدا است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۷
حجت الاسلام وحیدی: هر کس به ولی خدا کمک کند، خداوند به او عزت و بزرگی می دهد و رمز عزت و بزرگی شهدا نیز این است چون آن ها ولی زمان خود را یاری کردند.
رمز عزت و بزرگی شهدا کمک به ولی خدا است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی رئیس دادگستری فاروج دریادواره شهدای انقلاب و شهدای شهر فاروج با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا گفت: در مجالس شهدا همانند مجلس امام حسین (ع) به تبیین معارف و اخلاق اسلامی پرداخته می شود. حجت الاسلام «وحیدی» افزود: انقلاب اسلامی ریشه در قرآن کریم دارد پس قدر نعمت انقلاب را باید دانست.وی به بیان اهداف تحقق حاکمیت حکومت اسلامی در کشور ایران و ویژگی‌های شاخص امام (ره) پرداخت و اظهارکرد: هر کس به ولی خدا کمک کند، خداوند به او عزت و بزرگی می دهد و رمز عزت و بزرگی شهدا نیز این است چون آن ها ولی زمان خود را یاری کردند.

سرهنگ دوم پاسدار «حقانی دشتی» فرمانده سپاه ناحیه فاروج نیز گفت: با سلاح علم و ایمان در راه رشد، بقا و پیشرفت انقلاب اسلامی قدم بردارید.«درگاهی» رئیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی فاروج نیز تصریح کرد: 51 شهید والامقام در فاروج وجود دارند که از این تعداد 4 شهید جزو شهدای انقلاب هستند..

 لازم به ذکر است این یادواره همزمان با چهارمین روز از ایام ا... دهه مبارک فجر، یادواره شهدای انقلاب و شهدای شهر فاروج با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان و خانواده معزز شهدا برگزار شد.
کد مطلب: 234729