داخلی صفحه کرمان خبر
 
دیدار اعضاء شورا و شهردار کرمان با خانواده‌ی شهید مدافع حرم غلام‌رضا لنگری زاده
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۳
اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کرمان صبح امروز با خانواده‌ی شهید بزرگوار مدافع حرم، غلام‌رضا لنگری زاده دیدار کردند.
دیدار اعضاء شورا و شهردار کرمان با خانواده‌ی شهید مدافع حرم غلام‌رضا لنگری زاده
 
به گزارش ایثار واحد استان کرمان، اعضای شورای اسلامی شهر کرمان و سید مهران عالم زاده شهردار کرمان و محمدرضا حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، عصر یکشنبه مورخ 15 بهمن‌ماه 96 ضمن عرض تسلیت به خانواده‌ی شهید غلام‌رضا لنگری زاده، به این خانواده‌ی شهید و مقام شامخ تمام شهدای مدافع حرم ادای احترام کردند.
محمد فرشاد رئیس شورای اسلامی شهر کرمان در این دیدار، شهادت رزمندگان اسلام را در جامعه اثرگذار دانست و بر تلاش برای پاسداری بیش‌تر از خون شهدا تأکید کرد.
سید مهران عالم زاده شهردار کرمان نیز ضمن تسلیت به خانواده‌ی شهید لنگری زاده گفت: شهدا، افرادی هستند که ثابت می‌کنند درراه نیت و هدف خود ثابت‌قدم هستند و دررسیدن به هدف والایی که دارند، از جان خود می‌گذرند.
وی افزود: رزمندگان و شهدای مدافع حرم، مرزهای ایران اسلامی را کیلومترها به عقب برده‌اند تا ما با خیالی آسوده در کشوری امن زندگی کنیم.
شهردار کرمان تأکید کرد: باید ادامه‌دهنده‌ی راه شهدا باشیم و در سنگر خدمت‌گزاری به مردم خدمت کنیم.
در ادامه، حسین چناریان عضو شورای اسلامی شهر کرمان گفت: شهید لنگری زاده، افتخار کرمانی‌ها بود و سال‌ها شاهد فداکاری این شهید بزرگوار به‌عنوان نیروی افتخاری درزمینه‌ی مبارزه با اشرار در نیروی انتظامی بوده‌ایم.
وی افزود: روح و خون این شهید موجب شد شورای اسلامی شهر و شهرداری کرمان رویکرد جدیدی نسبت به خانواده‌ی شهدا پیدا کنند و اگر تاکنون کوتاهی نسبت به خانواده‌ی شهدا بوده، این کوتاهی‌ها جبران شود.
چناریان ادامه داد: نثار خون شهید لنگری زاده، این برکت را به همراه داشت که تلاش ما در خدمت به ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی چند برابر شود.
منصور ایرانمنش، عضو دیگر شورای اسلامی شهر کرمان نیز در این دیدار با اشاره به برنامه‌ی ارائه‌شده از سوی مهندس عالم زاده، شهردار کرمان، در شورای اسلامی شهر کرمان گفت: یکی از دلایلی که راغب شدم به آقای عالم زاده رأی دهم تا سکان شهرداری کرمان را به دست بگیرد، برنامه‌ی ایشان بود که در آن برنامه به این نکته اشاره‌کرده بودند که اگر نتوانسته‌ایم در سنگر جهاد و شهادت حضور پیدا کنیم، باید از فرصت خدمت‌گزاری به مردم استفاده کنیم و ادامه‌دهنده‌ی راه شهدا باشیم.
وی به ارتباط تنگاتنگ شهرداری کرمان با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز اشاره کرد و گفت: در چند ماه گذشته این ارتباط افزایش‌یافته است؛ ضمن این‌‌که شهرداری کرمان در بهسازی گلزار شهدا، برپایی آیین تشییع شهدا و سایر مراسم مربوط به شهدا و ایثارگران، همواره همراهی کرده است.
شهید غلام‌رضا لنگری زاده، از رزمندگان ایرانی مدافع حرم بود که درنبرد با تروریست‌های تکفیری در سوریه به شهادت رسید. پیکر این شهید بزرگوار درنهایت در کنار دیگر هم‌رزمانش در گلزار شهدای کرمان به خاک سپرده شد.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 234775