وحدت و همدلی و دوری از گرایش های افراطی نیاز امروز جامعه برای حل مسایل و مشکلات است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۰
استاندار آذربایجان غربی در جمع ایثارگران شاغل در استانداری ، وحدت و همدلی و دوری از گرایش های افراطی نیاز امروز جامعه برای حل مسایل و مشکلات عنوان کرد.
وحدت و همدلی و دوری از گرایش های افراطی نیاز امروز جامعه برای حل مسایل و مشکلات است
 
به گزارش ایثار ؛به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی ، محمدمهدی شهریاری در مراسم تجلیل از ایثارگران شاغل در استانداری با اشاره به اینکه دلیل اصلی انقلاب مردم ظلم و ستم ، نابرابری ، اجرا نشدن عدالت  و محدود بودن اقتصاد در دست برخی خانواده های انگشت شمار عنوان نمود و گفت همه این مسائل باعث ایجاد خیزش مردم که در نهایت با رهبری داهیانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.
استاندار آذربایجان غربی به حوادث بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و پس از آن دوران سازندگی اشاره کرد و اظهار داشت : در آن دوران به دلیل نبود امکانات  و شرایط نامناسب امکان صدور انقلاب مهیا نبود .
شهریاری به دوران 8 سال دفاع مقدس و ایثارگری های دلاورمردان در دفاع از میهن اسلامی اشاره و گفت : برخی از این صحنه های توام با ایثار ، فداکاری و گذشت مغفول مانده در حالی که برای انتقال این رشادتها به نسل جوان و نسل های آینده باید بصورت فیلم و کتاب تهیه و در دسترس مردم قرار گیرد.
مقام عالی استان ادامه داد : امروز در شرایطی هستیم که با برخی مشکلات از جمله مسائل و مشکلات اقتصادی و بیکاری مواجه هستیم و این به دلیل استفاده نکردن از سرمایه های اجتماعی و مدیریت نادرست در گذشته بوده است و آنچه می بینیم نشان از این دارد که سرمایه گذاری خاصی در استان صورت نگرفته ولی الان کشور به سمتی برگشته که به سمت مدیریت عادی حرکت می کند .
شهریاری با بیان اینکه امروز همه دشمنان به نوعی در صدد تضعیف کشور و ایران اسلامی هستند، افزود : امروز ظرفیت علمی و سرمایه های اقتصادی کشور بالاست و نیاز به مدیریت درست در سایه احترام به همدیگر است تا کشور در مسیر موفقیت گام بردارد.
کد مطلب: 234777