داخلی صفحه قم خبر
 
همزمان با دهه فجر همایش مددکاران و معتمدین معین ایثارگر در قم برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۷
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی همایش مددکاران و معتمدین معین ایثارگر با حضور مدیرکل مددکاری بنیاد شهید وامور ایثارگران کل کشوردر قم برگزار شد.
همزمان با دهه فجر همایش مددکاران و معتمدین معین ایثارگر در قم برگزار شد
 
    به گزارش ایثار واحد خبر استان قم،‌حجت الاسلام والمسلمین هنرمند در این همایش گفت: شهدا و ایثارگران با خون خویش وتقدیم اعضا و جوارحشان آزادی،‌ امنیت و آسایش را برای ایران اسلامی پیش خرید کردند.
   وی تاکید کرد: امروز وظیفه سنگینی در قبال خدمت به خانواده معظم شهدا با حفظ کرامت و شان و منزلت ایشان بر دوش داریم.
  وی اضافه کرد: نقش مددکاران اجتماعی و معتمدین معین بعنوان بازوی توانمند در ماموریت های بنیاد بسیار موثر و و سازنده است.
  وی تصریح کرد: خدمت رسانی در این حوزه با توجه به حساسیت وظایف آن با حضور افراد دلسوز و با انگیزه،‌ همراه با خلوص نیت از اهمیت بسیاری  برخوردار است.
  حجت الاسلام هنرمند عنوان کرد: دیدار از خانواده های معظم شهدا و تکریم ایشان در قالب طرح سپاس،‌برگزاری جلسات مشاوره و دوره های آموزشی در راستای توانمند سازی از اقدامات موثری است که از سوی این حوزه دنبال می شود.
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم نیز در این دیدار گفت: استان قم با توجه به اینکه استانی مهاجر پذیر بوده و حدود 4000 مهاجر و اتباع را پوشش داده است، ضروری است در راستای خدمت رسانی هر چه مطلوب تر از نظر تیپ ارتقا یابد.
سردار هاشمی افزود: خانواده معظم شهدا در راه استقلال، عزت و آرامش ملت و مملکت از جان عزیزان خویش گذشتند و امروز وظیفه و افتخار ما است تا خادم این عزیزان باشیم.
در ادامه این همایش مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران به همراه مدیرکل مددکاری بنیاد کل کشور با حضور در گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم ادای احترام نمود.
 حجت الاسلام هنرمند در سفر یکروز به قم با حضور سردار هاشمی با خانواده سه شهید وکیلی و جانباز 70 درصد محمد قاسمی دیدار کرد.
 
کد مطلب: 234791