حجت الاسلام عزیزی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی:
باید راه، منطق و منش شهدا، الگوی جامعه ما قرار گیرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۳
حجت الاسلام عزیزی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی: باید راه، منطق و منش شهدا، الگوی جامعه ما قرار گیرد
باید راه، منطق و منش شهدا، الگوی جامعه ما قرار گیرد
 
به گزارش ایثار واحد جنوبی، به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قاین و با همکاری حوزه مقاومت بسیج شهید ناصری، یادواره شهدای دوران انقلاب اسلامی شهرستان قاینات در ایام الله دهه مبارکه فجر، با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در محل مسجد جامع شهرستان قاین برگزار شد. 
حجت الاسلام عزیزی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در این مراسم با اشاره به این که شهدا باعث عزت و امنیت و اقتدار کشور ما شدند گفت: باید راه، منطق و منش شهدا، الگوی جامعه ما قرار گیرد.
وی افزود: شهدای ما براساس آیات قرآن برای رسیدن به این مقام یعنی شهادت صف کشیدند و برای مجاهدت در راه خدا لحظه شماری می کردند و اکنون بعد از چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز هم این بنا و پایه های انقلاب محکم است و هیچ دشمنی جرات نگاه چپ به نظام ما  راندارد و این ها همه از مجاهدت های کسانی است که در راه نظام جان داده اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران موفق ترین انقلاب توحیدی جهان است، اظهار داشت: این انقلاب در مقایسه با انقلاب های کبیر فرانسه، شوروی سابق و الجزایر موفق ترین انقلاب در رسیدن به اهداف و آرمان ها است.
حجت الاسلام عزیزی، گفت: نتیجه شهید شدن 200 هزار شهید انقلاب را امروز شما در سراسر جهان مشاهده می کنید و می بینید که امواج گسترده انقلاب در آن طرف مرزها در حال گسترش است و انشاالله به امید خدا ریشه ی استکبار جهانی را نابود خواهد کرد.
پخش کلیپ، اجرای گروه تواشیح و بیان خاطرات در موضوع انقلاب و شهدا و ایثارگران دوران انقلاب، از دیگر برنامه های این مراسم معنوی نیز بود.
لازم به ذکر است که، در پایان این مراسم از خانواده‌های شهدای انقلاب اسلامی شهرستان قاین تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
کد مطلب: 234795
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...