تهران| طرح سپاس با محوریت ۱۹۰ دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران در پردیس آغاز شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: بالغ بر ۱۹۰ دیدار را برای این دور از طرح سپاس در شهرستان پردیس هدف‌گذاری کرده‌ایم.
تهران| طرح سپاس با محوریت ۱۹۰ دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران در پردیس آغاز شد
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم ازپردیس، نادر نصیری در مراسم طرح سپاس پردیس که با حضور فرماندار، امام جمعه، فرمانده سپاه، شهرداران و برخی دیگر از مسئولین و اهالی شهرستان پردیس برگزار شد با گرامیداشت دهه فجر و پیروزی انقلاب اظهار داشت: ایثارگران در واقع ولی نعمت ما هستند و هر آنچه ما برای این قشر فداکار هزینه کنیم، اندک است و قطره ای است در برابر اقیانوس رشادت و بردباری این خانواده ها.
وی ادامه داد: زندگی و تداوم انقلاب اسلامی مرهون گذشت و ایثار ایشان بوده و ما وظیفه قدردانی از این افراد و صیانت از کیان انقلاب اسلامی با پشتوانه ایثارگران را برعهده داریم که کاری بسیار سخت و مشکل است، اما به دعای خیر ایثارگران در این مسیر پرمخاطره موفق می‌شویم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با اشاره به ابلاغیه استاندار تهران به فرمانداران و دستگاه‌های دولتی جهت تسهیل در همکاری با بنیاد شهید تصریح کرد: اداره کل بنیاد شهید استان تهران در ارزیابی کشوری در جشنواره شهید رجایی توانسته موفق به کسب رتبه‌ برتر شود و لوح افتخار را به دست آورد.
نصیری ضمن اشاره به طرح سپاس پردیس عنوان کرد: امروز در شهرستان پردیس بالغ بر 190 دیدار را برای این دور از طرح هدف‌گذاری کرده‌ایم که امید است به بهترین شکل محقق شود.
وی با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های برجسته و قابل تأمل ما در انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) حضور اثرگذار مردم در پایداری انقلاب اسلامی است خاطرنشان کرد: بقای انقلاب اسلامی در این 40 سال دشمنان قسم‌خورده آن را به عصبانیت کشانده و آنچه که سبب تثبیت و اثرگذاری آن شده حضور سرمایه‌گذاران ممتاز نظام اسلامی یعنی شهدا، جانبازان و ایثارگران بوده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه مسئولان موظفند رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران را در دستورکار قرار دهند تأکید کرد: شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران توانستند با رشادت و دلاوری‌های خود جمهوری اسلامی ایران را برای همیشه بیمه کنند.
انتهای پیام/ح
کد مطلب: 234873