داخلی صفحه مازندران خبر
 
پيام تسليت مدير كل بنياد مازندران به مناسبت شهادت جانباز شهيد حاج سيد مصطفي علمدار
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۲
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران به مناسبت شهادت جانباز شهيد حاج سيد مصطفي علمدار پيام تسليتي را صادر نمود
پيام تسليت مدير كل بنياد مازندران به مناسبت شهادت جانباز شهيد حاج سيد مصطفي علمدار
 

خانواده محترم جانباز شهيد حاج سيد مصطفي علمدار

سلام عليكم

شهادت،نقطه اتصال مسيرتقرب الي الله که صرفا اين مسير صرفا مختص شهدا ست همانان كه به مصداق آيه شريفه  «عند ربهم یرزقونند» آنان با طي طريق معنویت خود هادي شدند و شفاعت گر روز جزا و به همين جهت در يك داد و ستد سرشار از منفعت با خالق متعال همیشه جاودان ماندند و چراغ راه آيندگان تا حجت را بر قاعدين تمام نمايند‌آنان در اين برهه از زمان به ما آموختند خط سرخ شهادت همواره جوشان است و اگر ملتي بخواهد سربلند وبه خودش ببالد و عزت و سرافرازی خود راصيانت نمايد بايد از جان مایه بگذارد تا فخر و بالندگی را به ارمغان بگذارد.

 كه مصداق اين اوصاف جانباز سرافراز شهيد «حاج سيد مصطفي غلمدار» است، یکی از مردان الهی از تبار عشق که با سرمایه معنوی و ارزشمند حضور در جبهه حق علیه باطل در دوران حماسه ی هشت سال دفاع مقدس و سپس تحمل درد و رنج ناشی از مجروحیت به فیض شهادت نائل آمد .

 رشادت و دلاورمردی این شهید والامقام در دوران دفاع مقدس و سپس تحمل دردهای دوران جانبازی از او نامی جاودان به یادگار گذاشت و عزت و سربلندی را برای خود ، خانواده بزرگوار و ایران اسلامی به ارمغان آورد .

اينجانب شهادت جانباز شهيد سيد مصطفي علمدار را به پیشگاه حضرت ولی عصر ( عج ) ، مقام معظم رهبری ، خانواده صبور و مردم شریف بويژه جامعه ايثارگري مازندران تسلیت عرض می نمائیم

عباسعلي رضايي

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران

کد مطلب: 234915