داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
دیدار همسران شاهد و ایثارگر هرسین با امام جمعه این شهرستان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۵
امام جمعه هرسین در این مراسم امنیت امروز کشور را مرهون از جان گذشتگی و ایثار شهدا دانست.
دیدار همسران شاهد و ایثارگر هرسین با امام جمعه این شهرستان
 
 به گزارش ایثار "واحد کرمانشاه" به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و ایام شهادت دخت پیامبر اسلام(ص) حضرت زهرای مرضیه (س)،  همسران معظم شهدا و جانبازان شهرستان هرسین روز یک شنبه 15 بهمن ماه 96 با حجت الاسلام حجت الاسلام محمد حسین اجرایی امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.
در این دیدار که بهرام ادیب رئیس بنیاد و جمعی از مسئولین نیز حضور داشتند، امام جمعه هرسین ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا (س) و تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، گفت: امنیت امروز کشور را مرهون از جان گذشتگی و ایثار شهدا و نیز فداکاری های ایثار گرانی هستیم که با رشادت های مثال زدنی از این انقلاب و از این مرز و بوم دفاع کرده و شربت شیرین شهادت نوشیدند.
حجت الاسلام اجرایی افزود: همسران شهدا و در حقیقت این یادگاران ایثار و شهادت به عنوان پرچمداران خون شــهدا نه تنها راه شــــهیدان را در ترویج فرهنگ والای ایثار دنبال کردند بلکه با تربیت فرزندان صالح و پاک، آینده ایران اسلامی را در داشتن افرادی متعهد و انقلابی تضمین کردند.
وی در پایان این دیدار با اشاره به اخلاق مداری و ولایی بودن شهدا تأکید کرد: ما باید از روحیه ایثار و گذشت شهدا و ایثارگران و همچنین خانواده های آنان الگو بگیریم.
همچنین به همین مناسبت نیز امیر شاه آبادی فرماندار هرسین به همراه رویس بنیاد و جمعی از مسئولین با حضور در منزل دو تن از جانبازان انقلاب به نام های روح الله و مسعود خواجوی از این عزیزان تجلیل کرد.


انتهای پیام/
 
 
 
 
 
 
 
کد مطلب: 234951