داخلی صفحه تهران خبر
 
موفقیت در بازیهای پاراآسیایی اولویت نخست رئیس فدارسیون جانبازان و معلولین
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۳
رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان گفت: حفظ و ارتقای جایگاه کاروان ایران در بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ هدف نخست و کوتاه مدت من است.
موفقیت در بازیهای پاراآسیایی  اولویت نخست رئیس فدارسیون جانبازان و معلولین
 
به گزارش «ایثار تهران»، رئیس جدید فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان درجمع خبرنگاران گفت: عدم ثبت نام آقای خسروی وفا که معمار این فدراسیون به حساب می آید باعث شد رقابت میان کاندیداها فشرده تر شود و خوشبختانه انتخابات در فضایی دوستانه که همیشه در فدراسیون جانبازان و معلولان وجود داشته است برگزار شد.
وی در پاسخ  به سوالات خبرنگاران درباره برنامه هایش  اظهار داشت: هدف نخست و کوتاه مدت من موفقیت کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی ۲۰۱۸ است. باید بتوانیم در این بازی ها جایگاه قبلی ایران را حفظ کرده و حتی ارتقا دهیم و در این راستا جوان گرایی را هم در دستور کار داریم ضمن اینکه از هیأت های استانی به عنوان بازوان اجرایی کمک خواهیم گرفت.
حمید علی صمیمی در رابطه با نقاط ضعفی که خسروی وفا در نشست مجمع به آنها اشاره کرده بود گفت: توسعه آموزش بخش عمده کار است و نباید از آن غافل شد و بسیاری از استعدادها در فضای آموزشی کشف و شناسایی می شوند.
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین افزود: ما مربیانی داریم که در خارج از کشور کار می کنند و باید ساز و کاری اندیشه شود که خودمان از آنها استفاده کنیم. هوش میانه و جذب اسپانسرها مواردی دیگر بود که صمیمی در مورد آنها توضیح داد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 234990