یادواره شهدای ربط برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۱
همزمان با دهه فجر ، یادواره شهدای ربط برگزار شد.
یادواره شهدای ربط برگزار شد
 
به گزارش ایثار؛  سرهنگ عزیزپور جانشین فرمانده ی سپاه سردشت در مراسم یادواره شهدای این شهرستان با اشاره به اینکه آمریکا و سایر دشمنان کشور که با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از ملت بزرگ و شجاع ایران سیلی محکمی خوردند گفت : توطئه‌های گوناگون استکبار جهانی از بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون برای به زانو درآوردن مردم و شکست دادن انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی پیاده شده ، ولی تاکنون همیشه با شکست مواجه شده و ناکام مانده اند.
وی افزود: یادواره شهدا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره دلیرمردان تاریخ پر افتخار کشور ، همچنین پایبندی ملت ایران در برابر ارزش های اسلامی و دفاع از آرمان های والای انقلاب را نیز بازگو می کند.
سرهنگ عزیزپور تصریح کرد: ملت ایران برای دفاع از دین، شرف، خاک و ناموس خویش جنگید و در این راه جوانان بسیاری را نثار کرد و هرگاه نیاز باشد جوانان دیگری را تقدیم خواهد کرد و دیدیم که در کشور‌های عراق و سوریه برای دفاع از حرم جوانان امروز جامعه ما چگونه باشور و شعور و داوطلبانه و عاشقانه جان خویش را تقدیم کردند.
وی خاطر نشان کرد: دشمنان ملت بزرگ ایران و در رأس آن آمریکا برای ایران اسلامی و کشور‌های منطقه خواب‌های رنگارنگ دیده و نقشه‌های خیالی گوناگونی از جمله خاورمیانه بزرگ را طراحی کرده بودند، ولی به فضل الهی همه امیدهایشان به یأس تبدیل شد.
وی تصریح کرد: دشمن برای ناامن کردن و حضور طولانی مدتش در منطقه دست به کار‌های بسیار خطرناک و پیچیده‌ای می‌زند که هوشیاریرهبر معظم انقلاب و بصیرت همراه با حضور به موقع مردم در عرصه‌های سیاسی مختلف تاکنون دشمن نتوانسته راه به جایی ببرد و نخواهد توانست.
 
کد مطلب: 234996