داخلی صفحه گیلان خبر
 
فرمانده سپاه ناحیه آستارا خبر داد:
برگزاری یادواره ۱۵ شهید دهستان ویرمونی بندر آستارا
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶
فرمانده سپاه ناحیه آستارا از برگزاری یادواره ۱۵ شهید والامقام دهستان ویرمونی این شهرستان با سخنرانی نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری خبر داد.
 
به گزارش ایثار گیلان و نقل از خبرگزاری شبستان گیلان،سرهنگ پاسدار جهانبخش آرمان، فرمانده سپاه ناحیه آستارا با اشاره به برگزاری یادواره ۱۵ شهید والامقام دهستان ویرمونی و به یاد ۴۶ شهید والامقام بخش مرکزی در مسجد جامع ویرمونی این شهرستان، گفت: این یادواره بعد از نماز مغرب و عشاء روز چهارشنبه (۱۸ بهمن) سال جاری برگزار می‌شود.
 وی با بیان اینکه سخنران یادواره ۱۵ شهید والامقام دهستان ویرمونی آیت الله احمد پروایی، نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری است، افزود: در این یادواره خلیل خوبکار در سوگ شهدای انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم مداحی می‌کند.
فرمانده سپاه ناحیه آستارا، رسیدن به درجه شهادت را یک مقام بسیار بزرگ دانست و خاطرنشان کرد: خداوند مقام شهادت را به بندگان خالص خود و کسانی را که دوستشان دارد، عطا می‌کند
وی با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا بهترین کار فرهنگی است، اظهارکرد: این مراسم ها اثرات سریع و ماندگاری دارد.
سرهنگ آرمان گفت: شهیدان در دروان هشت سال جنگ تحمیلی با تاسی از حضرت ابا عبدالله الحسین(علیه السلام) راه حق را پیمودند و امروز وظیفه ماست که از ارزش‌ها و آرمان‌ های آنان پاسداری کنیم.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 235013