زنگ انقلاب در تکاب نواخته شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۴
فرماندار شهرستان تکاب در این مراسم با گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: برای تحقق بیش از پیش آرمان ها و شعارهای محوری انقلاب اسلامی باید همواره حرکت در مسیر منافع ملی را مدنظر قرار دهیم.
زنگ انقلاب در تکاب نواخته شد
 
به گزارش ایثار؛ایرج ثقفی  با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی، انقلابی مردمی و همه جانبه با رهبری و مرجعیت امام (ره) بود افزود: در آستانه چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی با اتحاد و انسجام بیشتربرای تحقق اهداف شعارهای محوری استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی باید در تمام ارکان نظام منافع ملی را بر منافع گروهی ترجیح دهیم.
وی بیان کرد: شاه کلید استقلال ایران اسلامی، استقلال در تصمیم گیری و تعیین سرنوشت برای ملت ایران است که ارمغان مهم انقلاب اسلامی به شمار می رود.
فرماندار تکاب ادامه داد: دشمنان در طول ۳۹ سال گذشته بارها خواستند با توطئه های مختلف میان آرمان ها و شعارهای انقلاب اسلامی شکاف ایجاد کنند اما اتحاد ملت، رهبری انقلاب و تلاش در مسیر منافع ملی مانع از آن شد و این مسیر امروز نیز باید ادامه یابد تا شکوفایی بیش از پیش کشور محقق شود.
در حاشیه مراسم ایستگاه نقاشی کودکان و نوجوانان تکاب با موضوع خلق آثاری از ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن و لحظات پیروزی انقلاب اسلامی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تکاب برگزار شد.
 

 
کد مطلب: 235021