داخلی صفحه سمنان خبر
 
بازدید مدیر کل بنیاد سمنان از مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار مرکز استان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۴
مدیر کل بنیاد سمنان به اتفاق معاونان ستاد استان از بخش های رو به اتمام مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی سمنان بازدید کرد .
بازدید مدیر کل بنیاد سمنان از مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار مرکز استان
 
به گزارش ایثار واحد سمنان ، حجت الاسلام حسن فریدون ، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان صبح سه شنبه 17 بهمن 96 به همراه معاونان ستاد استان از بخش های رو به اتمام مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار سمنان بازدید کرد .
در این برنامه ابتدا مدیر کل طی بیاناتی به فاز بندی مراحل مختلف احداث مجتمع مزبور اشاره کرده و یاداور شد : به لطف خداوند بخش توانبخشی ، اقامتی ، رستوران و سالن همایش نیز در کنار دیگر بخشها تکمیل و تجهیز شده و در اسرع وقت با اطلاع رسانی عمومی و تبلیغات وسع قابل بهره برداری خواهد بود . وی تاکید کرد وظیفه خطیر بنیاد در قبال بیت المال و هزینه های صورت گرفته در مجتمع این است که مدیریتی شایسته و دلسوزانه در حفظ و نگهداری بهینه اموال و تجهیزات  اعمال شود .
آنگاه جابر حیدریان ، مدیر عامل مجتمع ایثار گزارشی از روند تکمیل مجتمع بویژه میزان اعتبارات هزینه شده و تعهدات و بدهکاریهای مجتمع را ارائه کرده و افزود :
بدنبال ایجاد پوشش های بیمه ای برای سهولت کار مراجعه کنندگان هستیم تا ایثارگران استان بدون هیچ دغدغه ای از خدمات شایسته این مجتمع برخوردار شوند .
آنگاه حاضران از بخش های رستوران ، واحدهای اقامتی ،  توانبخشی و کار درمانی بازدید و توصیه های لازم برای پیگیری امور مطرح شد . 
کد مطلب: 235022