داخلی صفحه ایلام خبر
 
به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر
دیدار و سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان چرداول
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۹
مناسبت ایام‌الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی رئیس بنیاد شیروان چرداول و امام‌جمعه چرداول با خانواده‌های شاهد و ایثارگر شهرستان دیدار نمودند.
 
به گزارش ایثار «چرداول» حجت‌الاسلام‌ و المسلمین امرائی امام‌جمعه شهرستان، مراد یگانه فرماندار، شریف زادی جانشین فرماندهی سپاه امیرالمؤمنین؛ مسلم ویسی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چرداول از خانواده شهدا و ایثارگر این شهرستان دیدار و  دلجویی کردند.
امرائی امام‌جمعه شهرستان ضمن تبریک فرارسیدن ایام‌الله دهه فجر، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشت و گفت: راه این شهیدان هنوز بعد از دهه‌ها سال ادامه دارد و نمونه بارز آن شهدای مدافع حرم هستند.
وی افزود:ترسیم و تبیین سیره و روش زندگی شهدا از نیازهای امروز جامعه است که باید جوانان را به این مسیر هویت‌بخش هدایت کرد.
مراد یگانه فرماندار شهرستان چرداول نیز در این دیدار بیان داشت: تکریم و احترام به خانواده شهدا از وظایف مهم مسئولان اجرایی کشور و استان است و فرهنگ شهادت نیز موجب بیداری ملت‌های اسلامی در سراسر دنیا شده است.
وی تصریح کرد: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران همیشه روحیه‌بخش است و احترام جامعه نسبت به ایثارگران و جانبازان دوران دفاع مقدس، نشان می‌دهد که ملت ایران زنده و قوی است؛ پای عهد و آرمان خود ایستاده و به ارزش‌های مکتبی پایبند است.
در پایان مسلم ویسی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران چرداول در این دیدار ضمن تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران نظام مقدس اسلامی گفت: وظیفه همه ما است که راه شهدا را به‌عنوان فرهنگی ناب به نسل‌های آینده انتقال دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235052