حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی عزیزی مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان جنوبی:
هدف از برگزاری یادواره شهدا ترویج فرهنگ ایثار وشهادت در جامعه است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۳
حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی عزیزی مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان جنوبی: هدف از برگزاری یادواره شهدا ترویج فرهنگ ایثار وشهادت در جامعه است
هدف از برگزاری یادواره شهدا ترویج فرهنگ ایثار وشهادت در جامعه است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی، معاون فرهنگی، رئیس بازرسی استان و چندتن از مسئولین شهرستان، دومین یادواره شهدای شهر دیهوک در محل مصلی نماز جمعه این شهر برگزار شد.
حجت الاسلام عزیزی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی به عنوان میهمان ویژه این مراسم به بیان خاطرات و سخنانی از دلاوری ها و رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس پرداخت. 
وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا گفت: ما هرچه داریم به برکت خون شهدا و در سایه امنیت و آسایشی است که شهدا با خون خود برای ما به ارمغان اورده اند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی به بیان  تاثیر گذاری یادواره شهدا و نقش آن در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اشاره کرد و افزود: شهیدان به دلیل خدمتی که به مردم کردند و همت بلندی که از خوشان نشان دادند، شایسته سپاس و قدردانی از مقام ایشان هستند و یادمان نرود که برگزاری این یادواره ها کمترین کاری است که می توانیم در جهت ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت انجام دهیم.
پخش کلیپ، بیان خاطره، مداحی و مرثیه ثرایی در وصف شهدا و تجلیل از 19 خانواده معظم شهدای بخش دیهوک، از دیگر برنامه های این مراسم معنوی نیز بود. 
کد مطلب: 235065