داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
مدیرکل بنیاد کرمانشاه:
"بصیرت و زمان شناسی" از شاخصه های شهدا بود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۹
در بازدید سرزده مدیرکل بنیاد کرمانشاه از شهرستان گیلان غرب، مسائل و مشکلات ایثارگران این شهرستان بررسی شد.
"بصیرت و زمان شناسی" از شاخصه های شهدا بود
 
به گزارش ایثار"واحد کرمانشاه" در ادامه بازدیدهای سرزده حجت الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه روز دوشنبه شانزدهم بهمن ماه 96 با حضور در شهرستان گیلان غرب ضمن بازدید از مجموعه اداری، با کارکنان این بنیاد دیدار کرد.
حجت الاسلام عسگری در جریان بازدید از بنیاد شهرستان گیلان غرب با تعدادی از مراجعین ایثارگر نیز ملاقات و مسائل و مشکلات آنان را پیگیری کرد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در ادامه به همراه جهانشاه کریمی نیا رویس بنیاد با حضور در روستا های در خشنده و به آباد صالح، با دو خانواده ایثارگر این شهرستان دیدار کرد.
حجت الاسلام عسگری در این دیدار ضمن تجلیل از رشادت های شهدا، ایثارگران و دلاورمردی های اهالی دومین شهر مقاوم کشور در دوران دفاع مقدس گفت:  شهدا و ایثارگران سندهای پرافتخار ایران اسلامی و پشتوانه محکمی برای نظام مقدس اسلامی هستند.

مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: مهمترین شاخصه های شهدای عزیز ما بصیرت و زمان شناسی در صحنه های مختلف انقلاب و شناخت مسیر درست در عرصه های دفاع از اهداف انقلاب بود و به همبن خاطر با گذشتن از جان و هستی خود، از آرمان های بلند نظام اسلامی حمایت کردند.
حجت الاسلام عسگری در این دیدار از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر به عنوان یادگاران ایثار و شهادت نام برده و اضافه کرد: سرمایه های اصلی و ارزشمند نظام، خانواده های معظم شاهد و ایثارگر هستند.
در پایان این دیدار از خانواده های معظم شهیذان والامقام  حشمت اله قادری و رضا پرون تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 235081