داخلی صفحه ایلام خبر
 
رئیس بنیاد مهران:
زندگی شهدای دانش‌آموز الگویی برای نوجوانان است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهران گفت: سیره و زندگانی شهدای دانش‌آموز الگویی برای زندگی فردی و اجتماعی نوجوانان است.
زندگی شهدای دانش‌آموز الگویی برای نوجوانان است
 
به گزارش ایثار «مهران» علی‌محمد رشیدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهران در یادواره شهدای دانش‌آموز که در مهران برگزار شد به ابعاد شخصیتی شهدای دانش‌آموز اشاره کرد و اظهار داشت: شهدای دانش‌آموز در زندگی فردی و اجتماعی خود دارای روحیه‌هایی کاملاً معنوی و عاشق اهل‌البیت (ع) بودند.
وی افزود: شهدا برای کشور عزت، امنیت و اقتدار آوردند و همه وظیفه‌داریم از این ذخیره فرهنگی و فکری حفاظت و در این مسیر مجدانه گام برداریم.
رئیس بنیاد مهران از دانش آموزان خواست تا از رفتار و منش شهدا به‌ویژه دانش آموزان شهید این شهرستان الگو و درس بگیرند و وصیت‌نامه‌های آنان را مطالعه کنند.
علی‌محمد رشیدی اظهار کرد: اگر بخواهیم راه شهدا را ادامه دهیم باید اخلاق خود را مانند شهدا بالا ببریم چراکه پیروزی‌های ما در طول دفاع مقدس، به‌واسطه فضیلت‌های اخلاقی شهدا به‌دست‌آمده است.
وی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این‌گونه یادواره‌ها در سطح مدارس، آشنایی دانش آموزان با اندیشه‌های شهدا انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.
 لازم به ذکر است این مراسم با حضور حجت‌الاسلام زمانی موسوی امام‌جمعه شهرستان، سرهنگ زیدی جانشین سپاه ناحیه مهران، رشیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مهران، سلیمانی رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان مهران حضور برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235116