داخلی صفحه کرمان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان:
حفظ انقلاب و دستاوردهای آن را مدیون شهدا و ایثارگران هستیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲
محمدرضا حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با یادآوری اینکه اندکی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، صدام با پشتیبانی استکبار جهانی جنگ هشت ساله‌ای را به کشور ما تحمیل کرد افزود: حفظ انقلاب و دستاوردهای آن را مدیون شهدا و ایثارگران هستیم.
 
به گزارش ایثار واحد استان کرمان، همزمان با ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم «جشن انقلاب»، با حضور خانواده محترم شاهد و ایثارگر و محمدرضا حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان عصر امروز مورخ 17 بهمن‌ماه 96 در سالن شهیدان قطب‌الدینی برگزار شد.
حسنی سعدی ضمن تبریک ایام پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی سرمنشأ تحولات بزرگ در کشور است و این انقلاب بازتاب‌های مهمی در جهان و منطقه به همراه داشته است.
وی با یادآوری اینکه اندکی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، صدام با پشتیبانی استکبار جهانی جنگ هشت‌ساله‌ای را به کشور ما تحمیل کرد افزود: حفظ انقلاب و دستاوردهای آن را مدیون شهدا و ایثارگران هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به جایگاه والای شهدا افزود: درآیات نورانی قرآن کریم نام شهدا، علما و صدقین در کنار هم آمده و بر اساس آیات نورانی قرآن، این سه گروه هستند که به وحدانیت خداوند شهادت می‌دهند. شهید و عالم، مصداق قرآنی دارد؛ شهید با علم و آگاهی و با توان و اراده خود، بعد جسمانی را که بالقوه توانایی ارتکاب گناه و خطا دارد را درراه هدفی والا سوزانده و پاک می‌نماید.
 مراسم «جشن انقلاب با اجرای گروه سرود انصار المهدی ادامه یافت و پس از آن، کارگروه آموزشی خانواده توسط خانم دکتر مهدوی برگزار شد؛ برگزاری مسابقه و اهدای جوایز به نفرات برگزیده پایان بخش این مراسم بود.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 235117