پیام مراسم میهمانی لاله‌های کمیته ایثارگران گرامیداشت دهه فجر استان خراسان شمالی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۸
کمیته ایثارگران گرامیداشت دهه مبارک فجر استان خراسان شمالی با صدور پیامی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و کلیه هم استانی‌های عزیز جهت حضور در گلزارهای شهدا و تجدید پیمان با آرمان‌های بلند امام راحل، رهبر فرزانه انقلاب و شهدا دعوت بعمل آورد.
پیام مراسم میهمانی لاله‌های کمیته ایثارگران گرامیداشت دهه فجر استان خراسان شمالی
 
 به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی متن پیام کمیته ایثارگران گرامیداشت دهه مبارک فجر استان خراسان شمالی به شرح زیر است: 
بسم ا... الرحمن الرحیم
والفجر ولیال العشر
در حالی به برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی می‌پردازیم که وعده‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی یکی پس از دیگری محقق شده و طلیعه پیروزی نهایی مکتب امام خمینی (ره) در جهان روزبه‌روز بیشتر نمایان می‌شود و دوست داران این تفکر هرروز در جهان افزایش می‌یابند و تنفر ملت‌ها از ایادی استکبار هرروز بیشتر  می‌گردد.
اکنون‌که به برکت انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران عطر جهاد و شهادت، ایثار و فداکاری در این مرزوبوم مشام هر انسان آزاده‌ای را نوازش می‌دهد شایسته است یاد و خاطرهٔ مردان بزرگ و باعظمتی که با نفس مسیحایی بت‌شکن قرن امام خمینی (ره) این ایمان و اعتقاد در روح و جانشان دمیده شد و آزادانه و عاشقانه در وادی معرفت گام نهادند را گرامی بداریم و بر ارواح طیبه آنان درود فرستاده و برای ادامه دادن راه متعالی آنان با عزمی راسخ و اراده‌ای پولادین در میدان عمل آماده و مهیا باشیم. 
همایش ملی میهمانی لاله‌ها فرصتی مغتنم برای ادای احترام به شهیدانی است که نقشی ارزشمند و ماندگار در استقرار و استمرار انقلاب اسلامی داشته‌اند و به فرموده رهبر فرزانه انقلاب در طلیعه روزهای فجر از همه‌چیز شایسته‌تر تکریم شهیدان است.
 لذا ضمن تبریک این ایام به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و کلیه هم استانی‌های عزیز از عموم مردم دعوت می‌گردد که دوشادوش مردم ایران اسلامی با حضور در گلزارهای شهدا با آرمان‌های بلند امام راحل، رهبر فرزانه انقلاب و شهدا تجدید پیمان نمایند.
وعده ما: پنج‌شنبه 19 بهمن 1396 رأس ساعت 14 گلزار شهدای استان خراسان شمالی هم‌زمان با گلزارهای سراسر کشو
 

والسلام علیکم و رحمت‌الله و برکاته
کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر استان خراسان شمالی
کد مطلب: 235138