داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار و سرکشی از فرزند شهید معظم محمد صابری
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۷
دیدار و سرکشی از فرزند شهید معظم محمد صابری
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز سه شنبه مصادف با 17 بهمن ماه 96 و ششمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید استان ، روحانی معاون مدیرکل مددکاری و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران – زرنگاریان معاون تعاون و اموراجتماعی بنیاد شهید استان از فاطمه صابری فرزند شهید معظم محمد صابری در دهستان ایسین از توابع بخش مرکزی بندرعباس در منزل دیدار نمودند پاکدامن در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و عرض تبریک به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر گفت : خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با نثار عزیزان خود در راه دفاع از کشور کار بسیار بزرگی انجام دادند و مایه افتخار همه ملت ایران هستند .
پاکدامن با تاکید بر تاسی از سیره اهل بیت (ع) و فرهنگ مکتب امام حسین (ع) در عرصه های مختلف ، اظهار داشت : مکتب عاشورا هدایت کننده در مسیر حق است .
پاکدامن تاکید کرد ملت ایران همواره سرافراز بوده و مطمئناً با هدایت های رهبری عزیز و ایستادگی در برابر توطئه دشمنان پیروز خواهد بود .
پاکدامن با تجلیل از ایثار صبر و فداکاری شهدا و خانواده معظم آنان اظهار داشت : مردم عزیز ایران به خوبی قدردان شهدا و خانواده معظم شهدا هستند .
در خاتمه با اهدا هدیه ایی به فرزند شهید والا مقام تقدیر شد
 
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 235158