ایران اسلامی همواره مدیون ایثار و ازجان‌گذشتگی شهدا و خانواده آنهاست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸
ایران اسلامی همواره مدیون ایثار و ازجان‌گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت و ایثار خانواده معظم ایشان است که پس از شهدا در مسیر شهدا قرار گرفتند و الگوی ایثار و استقامت شدند.
 
به گزارش «ایثار» واحد چهارمحال و بختیاری: امروز چهارشنبه 18 بهمن 96 هم‌زمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد، رئیس بنیاد شهرستان شهرکرد، معاون توسعه استاندار و سایر مسئولین استانی و شهرستانی از خانواده شهید انقلاب سید عباس صالحی دیدار به عمل آمد.
معاون فرهنگی بنیاد استان ضمن عرض تبریک به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از مقام والای شهدای انقلاب به‌ویژه شهید سید عباس صالحی که با حضور خود درصحنه مبارزات انقلابی استقرار نظام اسلامی را موجب شدند تجلیل کرد.
فریدون ظفری طی این دیدار گفت: ایران اسلامی همواره مدیون ایثار و ازجان‌گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت و ایثار خانواده معظم ایشان است که پس از شهدا در مسیر شهدا قرار گرفتند و الگوی ایثار و استقامت شدند.
معاون فرهنگی استان شهدای دوران انقلاب را مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی
عنوان کرد و گفت:  شهدای انقلاب راهی را انتخاب کردند که به نابودی رژیم طاغوت و پیروزی انقلاب اسلامی منجر شد و امروز همه باید ادامه‌دهنده راه آنان و پاسدار آرمان‌هایشان باشیم.
معاون توسعه استانداری طی این ملاقات از رشادت و فداکاری شهدا و خانواده‌های آنان قدردانی کرد و با تأکید بر ادامه راه شهدا گفت: مسئولان برای انجام وظایف خود محتاج دعای خانواده شهدا هستند.
در پایان با حضور در محل شهادت این شهید والامقام و اهدای گل به مقام شامخ این شهید توسط مسئولین و مردم شهیدپرور یاد و نامش گرامی داشته شد.
گفتنی است شهید سید عباس صالحی یکم مرداد 1337 در شهر فرخشهر از توابع شهرستان شهرکرد به دنیا آمد. دانش‌آموز چهارم متوسطه در رشته اقتصاد بود. بیستم آذر 1357 در زادگاهش هنگام شرکت در تظاهرات توسط عوامل رژیم شاهنشاهی براثر اصابت گلوله به شهادت رسید. مزار او در بهشت صالح همان شهر قرار دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235173