داخلی صفحه سمنان خبر
 
شهادت بالاترین قله سعادتی است که یک انسان والا می تواند به آن دست یابد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۶
شهادت بالاترین قله سعادتی است که یک انسان والا می تواند به آن دست پیدا کند .
شهادت بالاترین قله سعادتی است که یک انسان والا می تواند به آن دست یابد
 
به گزارش ایثار واحد سمنان ، امیر فخر آبادی ، فرمانده لشگر 58 ذوالفقار به مناسبت دهه مبارک فجر به همراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان و جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی با دو تن از مادران شهدا به نامهای شهید رحمت ا.. عرب و علی اکبر قدس دیدار و از آنان به سبب بزرگواری و پایبندی به آرمانهای شهدا تجلیل و قدرشناسی کرد . وی در این دیدار ضمن شنیدن درد دلها و خاطرات مربوط به فرزندانشان ، شجاعت ، رشادت و اخلاص شهدا را ستوده و اذعان کرد :
شهادت والاترین درجه معنویت و کمال و اوج قله سعادتی است که یک انسان والا می تواند به آن دست پیدا کند . وی افزود : جگر گوشه های شما به برکت تربیت قرآنی و جو معنوی و دینی حاکم بر خانواده به فرزندانی دلباخته دیانت تبدیل شده و بر همین اساس جان شیرین خود را در طبق اخلاص نهاده و برای انقلاب و میهن اسلامی هزینه کرده اند . وی ادامه داد : شما خاندان مکرم شهدا و ایثارگران تحت هرگونه شرایطی از اجر و قربی والا نزد مردم قدرشناس برخوردارید و خوشا به سعادت شما که با خداوند معامله کردید .
اضافه می نماید شهید رحمت ا.. عرب و شهید علی اکبر قدس هر دو سرباز ارتش بوده و در دوران خدمت سربازی به فیض شهادت نائل آمدند . 
کد مطلب: 235198