برگزاری همایش همسران معظم شاهد جانبازان مونث شهرستان ارومیه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۲
همزمان با جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همایش همسران معزز شاهد و جانبازان مونث شهرستان ارومیه در محل سالن ابن سینای دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.
برگزاری همایش همسران معظم شاهد جانبازان مونث شهرستان ارومیه
 
به گزارش ایثار ؛ مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران آذربایجان غربی در این همایش با تبریک ایام دهه فجر این ایام را فرصتی برای تبیین عظمت و جایگاه انقلاب اسلامی و نقش شهدا و ایثارگران در خلق این حماسه عنوان کرد و گفت: روزهای خاطره انگیز و سراسر غرور پیروزی انقلاب اسلامی فرصت خوبی است تا با بازنگری در نقش بی بدیل شهدا نسبت به تداوم راه این عزیزان مستحکم تر باشیم.
مهدی فعال در ادامه به تشریح برنامه های این اداره کل در ایام دهه فجر اشاره کرد و افزود: تجلیل و تکریم خانواده شهدا و ایثارگران از جمله برنامه های شاخصی است که با همکاری سایر ارگانها پیگیری می شود.
مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران استان افزود:تربیت اسلامی خانواده ها بود که زمینه موفقیتهای بزرگ نظام جمهوری اسلامی قبل و بعد از انقلاب را رقم زد و پایه گذار بزرگترین انقلاب در قرن حاضر شد.
فعال ادامه داد:شک نباید داشت که این قدرت به برکت وجود و حضور رهبر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس حاصل شده است.
مدیرکل بنیاد شهیدوامورایثارگران استان حضور پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن را وظیفه ای شرعی و ملی دانست و از آحاد مردم درخواست کرد با حضور پرشور در این روز فرخنده دشمنان را ناامید تر سازند.
این مراسم با برنامه های فرهنگی متنوع ادامه یافت و در پایان از فرزندان شاهد و ایثارگر با اهدای لوح قدردانی شد .
 

 
کد مطلب: 235200