داخلی صفحه بوشهر خبر
 
نقش ایثارگران در حفظ دستاوردها انقلاب اسلامی کم نظیر است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: نقش ایثارگران در حفظ دستاوردها انقلاب اسلامی کم نظیر است.
نقش ایثارگران در حفظ دستاوردها انقلاب اسلامی کم نظیر است
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت الاسلام ابراهیم تشکری به مناسبت دهه فجر در دیدار با آزاد انقلاب «عبدالله فاتحی» و جانباز انقلاب «سید حسن موسوی» با ابراز اینکه آزادگان و جانبازان یادگاران گران‌بهایی هستند که با رشادت‌های خود و با صبر و استقامت باعث افتخار و سربلندی ایران اسلامی شدند، از این بزرگواران به عنوان نماد ایثار و فداکاری یاد کرد و افزود: ما هر چه داریم به برکت انقلاب اسلامی و جان‌فشانی شهیدان و از خود گذشتگی ایثارگران عزیزی است که در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی با تمام توان خود در این عرصه قدم برداشتند.
وی با بیان اینکه منش رفتاری این عزیزان باید سرلوحه رفتاری قشرهای مختلف جامعه به خصوص نسل جوان قرار گیرد، خاطر نشان کرد: باید با فرهنگ سازی صحیح یاد و خاطره شهدا و ایثارگران را در جامعه همیشه زنده نگه داشت.
مدیرکل بنیاد بوشهر ادامه داد: همه ما از نعمت انقلاب اسلامی برخوردار هستیم و به برکت جان‌فشانی شهدا، ایثارگران و صبوری خانواده‌های معظم آنان امروز این اقتدار و عزت را در سطح دنیا داریم.
وی تصریح کرد: آزادگان و ایثارگران نزد پروردگار متعال دارای اجر و قرب الهی هستند و دعای آنان به حل مشکلات کشور کمک می‌کند.
تشکری یادآور شد: آزادگان سالیان طولانی سختی‌های اسارت را تحمل کرده‌اند و همه وظیفه داریم با تمام توان به آنان خدمت کنیم.

انتهای پیام/
کد مطلب: 235226