داخلی صفحه یزد خبر
 
استاندار یزد: عزت کشور مدیون شهیدان و صبر و مقاومت خانواده های آنهاست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۶
استاندار یزد گفت: عزت و اقتدار کشور در عرصه های داخلی و خارجی مدیون جانفشانی شهیدان راه حق و فضلیت و صبر و مقاومت خانواده های معزز آنهاست و تکریم اسوه های مقاومت یک وظیفه مهم دینی و انقلابی است .
استاندار یزد: عزت کشور مدیون شهیدان و صبر و مقاومت خانواده های آنهاست
 
به گزارش «ایثار یزد» محمود زمانی قمی در دیدار با خانواده شهید مفقودالاثر علیرضا زارع بیدکی در مهریز با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ثمرات نظام اشاره کرد و افزود: ملت قهرمان ایران در سایه ولایتمداری و فرهنگ شهادت به موفقیت های بزرگی دست یافته است.
وی با قدردانی از صبر و مقاومت خانواده های شهدا به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و بین جوانان به عنوان یک موضوع مهم فرهنگی در جامعه اشاره کرد و ادامه داد: رمز و راز توفیق در تمام عرصه ها، وابسته به همدلی، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان و ولایتمداری است.
همچنین مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: خون های مطهر شهیدان، ضامن سرفرازی کشور در مقابل توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی است و باید همیشه برای ترویج فرهنگ شهادت در جامعه تلاش کرد.
احمد ابراهیمی افزود: خانواده های مکرم شهدای والامقام با تربیت فرزندانی رشید و مقاوم و تقدیم آنهابه نظام و انقلاب اسلامی موجب شکست توطئه های کفر جهانی علیه نظام است .
در این دیدار خانواده شهید مفقودالاثر علیرضا زارع بیدکی با قدردانی از حضور استاندار یزد و مسوولان به ذکر خاطراتی از شهید و ضرورت اهمیت دادن به ترویج فرهنگ شهادت در جامعه و بین جوانان تاکید کرد.
 
کد مطلب: 235260