داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
معاون توسعه بنیاد کرمانشاه:
نظام جامع پیشنهادات از اولویت های کاری بنیاد کرمانشاه است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۳
در نشستی با حضور مسئولین و داوران نظام جامع پیشنهادات بنیاد کرمانشاه راهکارهای لازم در این زمینه بررسی شد .
نظام جامع پیشنهادات از اولویت های کاری بنیاد کرمانشاه است
 
  به گزارش ایثار "واحد کرمانشاه"  همزمان با دهه مبارک فجر، نشست مسئولین و داوران نظام پیشنهادات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه  روز سه‌شنبه 17 بهمن‌ماه 96 با حضور رامین پی بردی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد استان در سالن اجتماعات برگزار شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد کرمانشاه با تسلیت ایام فاطمیه (س)  و تبریک فرارسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر گفت: نظام جامع پیشنهادات در بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌عنوان یکی از برنامه‌ها و کارکردهای اداری که می‌تواند تمامی ظرفیت‌های سازمانی نهاد مقدس بنیاد شهید ازجمله منابع انسانی را به گرفته و موجبات افزایش مشارکت کارکنان را در پی داشته باشد از مباحث موردتوجه مسئولین بنیاد بوده و از آن به‌عنوان یک اولویت کاری بسیار مهم یادشده است.
پی بردی نژاد با اشاره به اینکه در این زمینه ما بحمدالله توانستیم مشارکت بالایی را از همکاران بنیاد کرمانشاه داشته باشیم اظهار داشت: صاحب‌نظران علوم اجتماعی بر این باورند که رشد و توسعه دو شاخصه و مؤلفه توسعه‌یافتگی در یک جامعه محسوب شده که می‌بایست در مسیر توسعه از این دو مقوله بهره‌گیری کرد و بنیاد کرمانشاه در پی‌ریزی ساختار نظام جامع پیشنهادات به‌خوبی توانسته است رشد کمی و کیفی را به‌عنوان یکی از این مؤلفه‌های موردنظر مبنای کاری خود قرار داده تا بتوان به توسعه پایدار دررسیدن به اهداف سازمانی دست‌یافت.
وی در پایان تأکید کرد: نهاد مقدس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی‌ریزی ساختار این نظام به دنبال آن است که این رشد و توسعه پایدار خدمتی درخور توجه را به جامعه ایثارگری و یادگاران ایثار و شهادت ارائه کرده و رضایت این عزیزان را در پی داشته باشد.
در ادامه این نشست کوروش بهرامی دبیر نظام جامع در بنیاد کرمانشاه ضمن ارائه گزارشی از مشارکت بالای همکاران بنیاد در این خصوص افزود: مشارکت کارکنان بنیاد نسبت به سال گذشته رشد معناداری داشته که این نشان از استقبال خوب همکاران در ارتقای سطح کارایی نهاد مقدس بنیاد استان در تمامی بخش‌های اداری آن دارد.
بهرامی افزود: ما وظیفه‌داریم با ایجاد انگیزه در کارکنان بنیاد ضمن بهره‌مندی از ظرفیت‌های منابع انسانی سازمان، از منافع و کارایی نظام پیشنهادت به‌خوبی بهره‌مند شویم .
در پایان این نشست داوران حاضر در این نشست به ارائه نظرات، راهکارها و پیشنهادات خود در این خصوص پرداختند.

انتهای پیام/
  
 
کد مطلب: 235273