همزمان با ایام دهه مبارک فجر؛
ساختمان شماره 2 بنیاد شهید و امور ایثارگران کرج افتتاح شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۷
ساختمان شماره 2 بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کرج با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد افتتاح شد.
ساختمان شماره 2 بنیاد شهید و امور ایثارگران کرج افتتاح شد
 
به گزارش «ایثار»، سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران روز چهارشنبه 18 بهمن ماه در سفر به استان البرز ضمن افتتاح ساختمان شماره 2 بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کرج از بخش توان‌بخشی موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار استان البرز و استخر یادآوران بازدید کرد.
میرمرادی در مراسم افتتاح ساختمان بنیاد با بیان اینکه یکی از دو مأموریت اصلی بنیاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است افزود: بر همین اساس فعالیت‌های انجام شده در بنیاد باید دارای رویکرد فرهنگی و نهادینه‌سازی فرهنگ ایثار و شهادت باشد.
وی انقلاب اسلامی را هدیه‌ای الهی دانست که با خون شهیدان زیادی به پیروزی رسیده و استمرار یافته است و افزود: عزیزان جانباز ما سندهای افتخار دفاع مقدس و انتقال‌دهنده فرهنگ ایثار و شهادت هستند؛ جانبازان و رزمندگان عزیز آن دوران، امروز نیز بدون هیچ‌گونه ادعایی تلاش می کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران افزایش خدمات الکترونیکی به ایثارگران را گامی مهم در جهت افزایش کیفیت و سرعت بخشی خدمات به این عزیزان دانست و گفت: بنیاد امروز این افتخار را دارد که با این ظرفیت ایجاد شده مرزهای جغرافیایی را حذف کند و ایثارگران برای انجام امورات خود احتیاجی به مراجعه مداوم به بنیاد محل دارای پرونده ندارند. این مسئله علاوه بر افزایش سرعت در سلامت اداری کشور نیز مؤثر است.
میرمرادی افزود: امروز بنیاد این افتخار را دارد که در سلامت اداری رتبه برتر کشور را کسب کرده است که این مهم با تلاش تمام همکاران و مشارکت ایثارگران عزیز به دست آمده است.
وی تشکل‌های ایثارگری را یکی از ظرفیت‌های مناسبی دانست که می‌توانند کمک‌رسان بنیاد شهید و امور ایثارگران باشند و افزود: امروز باید از تمام ظرفیت ایثارگران در سراسر کشور استفاده شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: جامعه ایثارگری تنها در طول انقلاب و دفاع مقدس مؤثر نبوده، بلکه امروز نیز بخش وسیعی از مدیران ارشد نظام و دستگاه‌های اجرایی از جامعه ایثارگری هستند.
میرمرادی تلاش برای حفظ و ادامه انقلاب اسلامی را وظیفه‌ای همگانی دانست و افزود: شکل‌گیری این انقلاب و پیروزی آن مرهون تلاش‌های ایثارگران بوده و امروز نیز ماندگاری و استمرار آن مدیون فداکاری‌های همین عزیزان است و خوشبختانه می‌بینیم که مردم عزیزمان در شرایط مختلف با تمام وجود از نظام و انقلاب دفاع می‌کنند و به‌واقع ملتی ستودنی هستند.
وی همچنین در بازدید از موسسه فرهنگی، توانبخشی و ورزشی ایثار استان البرز با تبریک ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: امنیتی که امروز در کشورمان حاکم است بی‌شک مدیون مبارزان و مجاهدانی است که بهترین دارایی خود، یعنی جان و سلامتی‌شان را فدا کردند. این ایثارگری‌ها در زمان‌های مختلف از دوران مبارزات انقلاب و پس‌ازآن در دفاع مقدس و تا امروز ادامه داشته است. بر همین اساس امروز وظیفه همه ما فعالیت برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و تلاش هرکسی که در این مسیر حرکت می‌کند ستودنی و قابل تقدیر است.
میرمرادی افزایش آگاهی نسبت به قوانین ایثارگری را امری بسیار مهم برای خدمت به ایثارگران دانست و گفت: فلسفه ایجاد موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار خدمت به جامعه ایثارگری است، اما اگر ظرفیت بیش از خدمت به ایثارگران نیز در این مجموعه وجود داشته باشد، عموم جامعه نیز می‌توانند از این مکان بهره لازم را ببرند.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: همه ما در مجموعه بنیاد در جهت یک هدف مشخص کار می‌کنیم و تمام خدمات و فعالیت‌های این مجموعه برای ما اهمیت دارد زیرا هدف اصلی و نهایی جلب رضایت ایثارگران است. به همین دلیل باید درک متقابلی با ایثارگران داشته باشیم و نهایت تلاش خود را در جهت رفاه حال این عزیزان به کار ببندیم.
گفتنی است این دیدارها با حضور وحید بوستان احمدی مدیرکل پشتیبانی و مهندسی و ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز انجام شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235283
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...