تربیت اسلامی موفقیت جمهوری اسلامی را رقم زد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۴
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی گفت: تربیت اسلامی خانواده ها بود که زمینه موفقیت های بزرگ نظام جمهوری اسلامی قبل و بعد از انقلاب را رقم زد و پایه گذار بزرگترین انقلاب در قرن حاضر شد.
تربیت اسلامی موفقیت جمهوری اسلامی را رقم زد
 
به گزارش «ایثار»، همزمان با جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همایش همسران معزز شاهد و جانبازان مونث شهرستان ارومیه در محل سالن ابن سینای دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی در این همایش با تبریک ایام دهه فجر، این ایام را فرصتی برای تبیین عظمت و جایگاه انقلاب اسلامی و نقش شهدا و ایثارگران در خلق این حماسه عنوان کرد و گفت: روزهای خاطره انگیز و سراسر غرور پیروزی انقلاب اسلامی فرصت خوبی است تا با کنکاش در نقش بی بدیل شهدا، نسبت به تداوم راه این عزیزان مستحکم تر باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان افزود: تربیت اسلامی خانواده ها بود که زمینه موفقیت های بزرگ نظام جمهوری اسلامی قبل و بعد از انقلاب را رقم زد و پایه گذار بزرگترین انقلاب در قرن حاضر شد.
فعال ادامه داد: شک نباید داشت که این قدرت به برکت وجود و حضور رهبر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس حاصل شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان حضور پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن را وظیفه ای شرعی و ملی دانست و از آحاد مردم درخواست کرد با حضور پرشور در این روز فرخنده، دشمنان را نا امید تر سازند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235289
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...