رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان بشرویه:
به برکت خون شهدا حاکمیت اسلامی در ایران تثبیت شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۷
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان بشرویه به برکت خون شهدا حاکمیت اسلامی در ایران تثبیت شد
به برکت خون شهدا حاکمیت اسلامی در ایران تثبیت شد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه یادواره شهدای پایگاه امام حسن مجتبی(ع) در محل هئیت صاحب الزمانی بشرویه برگزار شد.
سعیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و ایام الله دهه مبارک فجر افزود: انقلاب اسلامی ایران اولین حاکمیت اسلامی پس از حضور پیامبران و ائمه بود که به برکت خون شهدا در کشور ما تثبیت شد.
وی افزود: شهیدان از میان مردم عادی توانسته اند خود را به مقام انبیای الهی برسانند چرا که شهدا جان خود را برای حفظ نظام و انقلاب فدا کرده و در واقع همان راه پیامبران و ائمه را پیموده اند.
سعیدی گفت: شهدا اولین گروهی هستند که به بهشت می روند و مقام شهدا آنقدر رفیع است که برخی از انبیاء که شهادت نصیبشان نشده به شهدا غبطه می خورند.
وی افزود: باید بدانیک که به برکت خون شهدای اسلام بوده که مکتب تشیع در ایران تثبیت و نهادینه شده است. 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بشرویه گفت: امروز با حضور شهدا در نقطه نقطه کشور ما برکت داشته و همان عطری که از حرم های اهل بیت و امامزادگان استشمام می شود، هم اکنون از قبور شهدا به مشام می رسد.
وی عنوان کرد: ما معتقدیم مجلسی که به یادبود شهدای شهر برگزار می شود، حتما از برکت جضور آنها برخوردار است؛ لذا بایستی همه به ویژه جوانان در یادواره های شهدا شرکت کنند و از این بزرگ مردان تاریخ درس بگیرند.
سعیدی در پایان گفت: بعد از حاکمیت ائمه، انقلاب اسلامی ایران اولین حاکمیت اسلامی بود که به همت ولی فقیه که جانشین ائمه هستند پایه گذاری شد، و امروز نیز وظیفه ما این است که به پاسداشت خون شهدا، همدل و همراه و پشتیبان ولایت فقیه خود باشیم تا به نظام و انقلاب ما آسیبی وارد نشود.
سخنرانی، پخش کلیپ و مداحی در وصف شهدا از دیگر برنامه های معنوی این مراسم بود.
کد مطلب: 235317