داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه:
آثار شهدا، باید ماندگار شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹
امام‌جمعه کرمانشاه از شهدا به‌عنوان الگوهای بی‌نظیر جامعه یاد کرد.
آثار شهدا، باید ماندگار شود
 
 به گزارش ایثار"واحد کرمانشاه" همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر، حضرت آیت اله مصطفی علما نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه به همراه حجت‌الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد استان با حضور در منزل شهید والامقام عبدالله رستم بیگی از شهدای گرانقدر اهل سنت،  از خانواده این شهید معزز تجلیل کرد.
آیت اله علما با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی گفت: خانواده‌های معظم شهدا اجری کمتر از شهدا در نزد خدای متعال ندارند و ارزش والای شما یادگاران شهدا در پیشگاه باری‌تعالی محفوظ و ماندگار است.
امام‌جمعه کرمانشاه افزود: خدمت به شما عزیزان خدمت به اسلام و خدمت به اولیاء الهی است و حقیقتاً حق شهدا را کسی نمی‌تواند ادا کند.
نماینده ولی‌فقیه در استان ادامه داد: این شهدای عزیز فقط متعلق به ایران نیستند بلکه این‌ها به خاطر رشادت‌ها، ازخودگذشتگی‌ها و مجاهدت‌های که داشتند متعلق به دنیای اسلام هستند.
امام‌جمعه کرمانشاه خاطرنشان کرد: خاطرات، وصیت‌نامه‌ها و آثار این شهدا بایستی برای آیندگان و به‌ویژه نسل جوان به یادگار بماند چراکه این‌ها الگوهای بی‌نظیر جامعه اسلامی ما هستند.
حجت‌الاسلام عسگری نیز در این دیدار با تقدیر و تشکر از بذل عنایت امام‌جمعه کرمانشاه گفت: آیت اله علما از بزرگانی است که همیشه نسبت به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر توجه ویژه‌ای داشته و به‌طور مستمر لطف پدرانه خود را در این زمینه عنایت کرده‌اند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه ادامه داد: دهه مبارک فجر فرصتی است بس مغتنم برای تجلیل و تجدید میثاق با شهدایی که دهه فجر دست آورد بزرگ این عزیزان بوده است.
حجت‌الاسلام عسگری افزود: راه شهیدان و آرمان‌های بلند شهدا همچنان باهمت مردم شریف ایران اسلامی ادامه داشته و خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر در این مسیر پیشگام و پیش‌قدم هستند.
در ادامه همسر شهید رستم بیگی به بیان خاطراتی از ویژگی‌های بارز اخلاقی این شهید والامقام پرداخته و افزود: شهادت مسیر روشنی بود که این شهید گرانقدر با شناخت و آگاهی کامل انتخاب کرده بود.
شهید والامقام سروان عبدالله رستم بیگی در سال 60 در منطقه عملیاتی میمک به درجه رفیع شهادت نائل آمد.


انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 235338
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...