داخلی صفحه قزوین خبر
 
مدیرکل بنیاد قزوین:
شهدا پهلوانانه جنگیدند و قهرمانانه شهید شدند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۴
وقتی سخن از دلیرمردان شهید به میان می‌آید باید از آنان به عنوان پهلوانان یاد ‌شود، نه قهرمانان، زیرا شهدا پهلوانانه جنگیدند و قهرمانانه شهید شدند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، همزمان با ایام‌الله دهه‌فجر، همایش تجلیل از ورزشکاران زورخانه‌ای شاهد و ایثارگر با عنوان فجر پهلوانان 2 در زورخانه‌ی شهید رجایی برگزار شد.
در این مراسم، غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: شهدای ورزشکار ما در دوران دفاع مقدس با اقتدا به مردانگی امام علی(ع) و تاسی از اهل‌بیت(ع) جوانمردانه جنگیدند و خون خود را نثار اسلام کردند.
وی با بیان اینکه بزرگ‌ترین پهلوانان ایران، شهدای جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی هستند، افزود: شهیدان با منش‌های قهرمانی و پهلوانی در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل حضور یافتند و توانستند دشمنان را شکست دهند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: وقتی سخن از دلیرمردان شهید به میان می‌آید باید از آنان به عنوان پهلوانان یاد ‌شود، نه قهرمانان، زیرا شهدا پهلوانانه جنگیدند و قهرمانانه شهید شدند.
این مسوول با اشاره به اینکه ورزش جز برنامه‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس بود، افزود: امروز نیز ضمن اهمیت به حفظ سلامتی و برقراری نشاط در جامعه، باید همواره خود را یک رزمنده ورزشکار آماده رزم بدانیم زیرا دفاع همچنان باقی است.
گفتنی است: در مراسم فوق ضمن اجرای برنامه‌های مختلف، مسوولان از ورزشکاران زورخانه‌ای شاهد و ایثارگر تجلیل کردند.
کد مطلب: 235347
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...