داخلی صفحه کرمان خبر
 
محمد رضا حسنی سعدی:
انقلاب اسلامی جلوه ای از حرکت امام حسین علیه السلام است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۶
مدیرکل بنیاد شهیدو امور ایثارگران استان کرمان: انقلاب اسلامی جلوه ای از حرکت امام حسین(ع) است و با همین روحیه ایمان، جهاد و شهادت انقلاب پیروز شد و این فرهنگ را باید برای حفظ دین و انقلاب خودمان ترویج دهیم.
انقلاب اسلامی جلوه ای از حرکت امام حسین علیه السلام است
 
به گزارش ایثار واحد استان کرمان، صبح امروز پنجشنبه 19 بهمن ماه 96 محمدرضا حسنی سعدی با هماهنگی اداره روابط عمومی بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کرمان و به دعوت صداوسیما ی مرکز کرمان در برنامه ی زنده ی تلویزیونی صبح بخیر کرمان حضور پیدا کرد و در روزی که به نام ایمان، شهادت و جهاد نام‌گذاری شده است، در آستانه ی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با مجری سیمای مرکز کرمان صحبت کرد.
حسنی سعدی بابیان این‌ موضوع که علت به وجود آورنده انقلاب روحیه شهادت‌طلبی، ایثار و وحدت است; گفت: روحیه ی شهادت، جهاد و ایثار نگهدارنده ی قدرت انقلاب است و این روحیه تا امروز بارها به داد این انقلاب رسیده، هم در دوران پیروزی انقلاب و هم در دوران دفاع مقدس و بعدازآن. ما و این انقلاب پیوسته به این روحیه نیاز داریم. تمامی دانشمندان هسته‌ای ما و دیگر دانشمندان با همین روحیه جهادی توانستند برای کشور عزیزمان ایران اسلامی افتخار بیاورند.
وی در ادامه با تأکید براین که امروزه دشمن علت پیروزی جوانان ما را پیداکرده گفت: دشمن علت پیروزی جوانان ما را در هشت سال دفاع مقدس بررسی کرده و به این نتیجه رسیده که اعتقاد، باورها توجه جوانان به حوزه ایثار و شهادت توانسته پیروزشان کند و امروز انگشت گذاشته روی همین موارد. لذا دشمن متوجه است که اگر جوانان ما شهدا را الگوی خود قرار دهند این روحیه تقویت می‌شود و دشمن این را نمی‌خواهد .ما باید برای مقابله با تهدیدات جنگ نرم، شهدا را به جوانان معرفی کنیم و بگوییم آن‌ها چه کسانی بودند وچگونه شد که در دفاع از مهین اسلامی جان خود را کف دست گرفتند و به جبهه‌ها رفتند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان در پایان صحبت‌های خود ایمان، جهاد شهادت را فلسفه حرکت امام حسین علیه السلام دانست و افزود: انقلاب اسلامی جلوه‌ای از حرکت امام حسین (ع) است و با همین روحیهٔ ایمان، جهاد و شهادت انقلاب پیروز شد و این فرهنگ را باید برای حفظ دین و انقلاب خودمان ترویج دهیم.
انتهای پیام./

 
کد مطلب: 235366