محمد مهدی مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی:
خون شهیدان مایه قوام و ثبات درخت انقلاب است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹
محمد مهدی مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی: خون شهیدان مایه قوام و ثبات درخت انقلاب است
خون شهیدان مایه قوام و ثبات درخت انقلاب است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، استاندار خراسان جنوبی در سفر به شهرستان درمیان، با خانواده شهید معمار ديدار و از نزديک درجريان مسائل و درخواست هاي ايشان قرار گرفت.
مهدی عباسی، سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان درمیان، در رابطه با این دیدار گفت: همزمان با ایام دهه مبارکه فجر و سفر مقام عالی دولت در استان خراسان جنوبی به شهرستان درمیان، با خانواده گرانقدر شهید محمدحسین معمار دیدار و تفقد به عمل آمد. 
مهدی عباسی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: همه ما بعنوان خدمتگزاران 
نظام اسلامی و همه مردم مدیون خون پاک شهدا هستیم و باید همواره قدردان مجاهدت های شهدا و جانبازان و ایثارگران باشیم. 
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان درمیان با بیان اینکه هر چه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خانواده شهدا و جانبازان نمونه کامل ایثار، ازخود گذشتگی و استقامت در جامعه هستند و افتخار، اقتدار، عزت و سربلندی کشورمان مدیون مقاومت و ایستادگی رزمندگان و خانواده بزرگ ایثارگران است و خدمت به خانواده های ایشان که در راه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند، کاری ارزشمند است.
محمد مهدی مروج الشریعه استاندار خراسان جنوبی در ادامه این دیدارها، هدف از این دیدار را زنده نگه داشتن یاد و خاطره دلاوری ها و جوانمردی‌‌های رزمندگان و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و ایثارگران و گرامیداشت دهه مبارکه فجر دانست.
استاندار خراسان جنوبی، ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا، خون شهیدان والا مقام را مایه قوام و ثبات درخت انقلاب برشمرد و افزود: اینگونه مراسم و مناسبتها بهانه ای برای تجدید پیمان با آرمانهای امام و انقلاب میباشد.
مروج الشریعه اظهار داشت: دیدار و سرکشی مسئولین از خانواده شهدا یک وظیفه و یک توفیق الهی است.
مقام عالی دولت در خراسان جنوبی به تأکیدات مقام معظم رهبری در مورد احترام به خانواده شهدا و ایثارگران اشاره کرد و گفت: باید بدانیم امروزه اگر امنیتی در جامعه ما حاکم است حاصل تلاش‌ها و ازخودگذشتگی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم است که جان‌برکف به میدان جنگ رفته و در این راه شهید شدند.
استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: دیدار از این خانواده‌های معظم، و رسیدگی به برخی امور در حد توانایی، کمترین کاری است که می‌توان برای این افراد انجام داد، که امیدواریم با اجرای این‌گونه طرح‌ها یاد و خاطره شهدا و ایثارگران و رشادت‌های آنان را برای همیشه در میان مردم و مسئولان زنده نگه‌داریم.
شایان ذکر است که شهيد محمد حسين معمار، در تاريخ ۱۰ اسفندماه ۱۳۴۳ چشم به جهان گشود و در تاريخ ۲۵ شهريور ماه ۱۳۶۲ در منطقه مهران شربت شهادت نوشيد و به خيل عظيم شهدا پيوست.
کد مطلب: 235373