داخلی صفحه مازندران خبر
 
گلزار شهداي ازباران فريدونكناركلنگ زني شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۹
همزمان با دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي و در راستاي ساماندهي مزارشهداُ ، طي مراسمي گلزار شهداي روستاي ازباران شهرستان فريدونكناربا حضور خانواده هاي معظم شهدا،مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان،امام جمعه، نماينده مردم بابلسر و فريدونكنار در مجلس شوراي اسلامي رئيس بنياد و مسئولين كلنگ زني شد
گلزار شهداي ازباران فريدونكناركلنگ زني شد
 

به گزارش ايثارواحد مازندران،همزمان با دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي و در راستاي ساماندهي مزارشهداُ ، طي مراسمي گلزار شهداي روستاي ازباران شهرستان فريدونكناربا حضور خانواده هاي معظم شهدا،مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان،امام جمعه، نماينده مردم بابلسر و فريدونكنار در مجلس شوراي اسلامي رئيس بنياد و مسئولين كلنگ زني شد.

گلزار شهداي ازباران داراي 43 شهيدگرانقدر است.

قبل از مراسم كلنگ زني ،شركت كنندگان به منظور اداي احترام به مقام شامخ  شهيدان، بر مزار شهدا حضور يافته و با شستشوي قبور پاك شهدا و نثار گل و قرائت فاتحه ، با آرمانهاي والاي مجاهدان حق و حقيقت تجديد ميثاق نمودند.

عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران در حاشيه مراسم كلنگ زني و آغاز عمليات ساماندهي گلزار شهداي ازباران ضمن گراميداشت ياد و نام شهداي انقلاب اسلامي گفت:ساماندهي گلزار شهدا يكي ديگر از اولويت هاي بنياد است كه نيازمند مشاركت همگاني است.

وي افزود: شهدا همانند امامزادگان مقدس و شفيع ما در روز قيامت خواهند بود لذا براي ساماندهي مزار منور اين عزيزان و ماندگاري فرهنگ ايثار و شهادت از تمام ظرفيت ها استفاده خواهيم كرد.

رضايي با اشاره به اينكه در دهه فجر امسال چند گلزار شهدا در استان كلنگ زني مي شود اظهارداشت: همه تلاش ما اين است كه در زمان قيد حيات والدين عزيز شهدا، گلزارشهدا را ساماندهي نماييم.

مدير كل بنياد مازندران با بيان اينكه همه ما به شهدا بدهكار هستيم گفت: شهدا موجب افتخار نظام و سربلندي كشور ما هستند .

ديدار با خانواده شهدا از برنامه هاي مدير كل بنياد مازندران در روستاي ازباران بوده است.

گفتني است به منظور طرح سپاس و تجليل از ايثارگران، 10 گروه از مسئولين فريدونكنار در روز پنج شنبه نوزدهم بهمن ماه از 30 خانواده شهيد ديدار و از آنان تكريم نموده و مسائل و مشكلات آنان را مورد بررسي قراردادند.

 انتهاي پيام/

کد مطلب: 235395