داخلی صفحه لرستان خبر
 
استاندار لرستان:
مردم ایران در دوران دفاع مقدس قدرت خود را به دشمنان نشان دادند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۳
استاندار لرستان با بیان اینکه مردم ایران در دوران دفاع مقدس قدرت خود را به دشمنان نشان دادند گفت: شهادت عنصر بازدارنده و موثر مومنین در برابر هر تهدید خارجی و سلاح‌های مادی است
خادمی استاندار لرستان
 
خادمی استاندار لرستان
به گزارش «ایثار لرستان» سید موسی خادمی صبح امروز 19 بهمن ماه در مراسم ادای احترام به شهدای استان اظهار داشت: امروز در این مکان گرد هم آمده‌ایم تا با شهدای استان، انقلاب و دفاع مقدس دوباره پیمان ببندیم و به روح پرفتوح بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی و رهبر کبیر، امام خمینی(ره) سلام و دورود بفرستیم.
وی افزود: همچنین آرزوی توفیق و سلامتی برای رهبر معظم انقلاب داریم که در سال‌های طوفانی و بحرانی پس از امام توانستند انقلاب را به خوبی و شایستگی هدایت و رهبری کنند.
خادمی با بیان اینکه به روح 6300 شهید استان غیور پرور لرستان دورود می‌فرستیم، گفت: این عزیزان ستارگانی بودند که همچنان بر آسمان استان می‌درخشند و نورافشانی می‌کنند و به عنوان چراغ‌های راهنما برای عمل ما در راستای تحقق اهداف اسلامی و آرمان‌های امام راحل ما را هدایت می‌کنند.
استاندار لرستان با اشاره به اینکه امروز را تحت عنوان" روز انقلاب اسلامی، ایمان، جهاد و شهادت" نام نهاده‌اند عنوان کرد: مومنان در جایی که لازم است و برای حفظ دین جهاد می‌کنند؛ شهادت عنصر اصلی جهاد  و عنصر بازدارنده و موثر مومنین در برابر هر تهدید خارجی محسوب می‌شود که خوشبختانه ملت ایران در دوران وقوع انقلاب و جنگ تحمیلی نشان دادند از مومنین واقعی هستند.
خادمی تصریح کرد: ملت ایران نشان دادند که بُرنده‌ترین، قوی‌ترین و قاطع‌ترین اسلحه را در مقابل سلاح‌های مادی دارند و آن را به خوبی می‌توانند به کار گیرند؛ به همین خاطر امروز، روز بزرگداشت کسی است که جان خود را بر کف می‌گذارد و از تهدیدهای خارجی نمی‌هراسد.
استاندار لرستان بیان کرد: امروز روز تعظیم به کسانی است که از جان خود گذشتند تا ایران، انقلاب و اسلام را بیمه کنند؛ در اینجا گرد آمده‌ایم که بگوییم همچنان به آرمان‌های انقلاب، علی‌رغم گذشت 40 سال همچنان وفادار هستیم و به آن اهداف اولیه که نیل به استقلال ایران و رسیدن به آزادی‌های مشروع اسلامی است پایبندیم.
وی اظهار داشت: انقلابی که به دنبال برقراری نظامی مردم‌سالار بوده تا حاکمیت مردم را تثبیت کند و در عین حال تحت لوای دین اسلام و مذهب شیعه حاکمیت کند؛ همچنان به دنبال همین شعارها و تحقق کامل این اهداف هستیم و همچنان در دستور کار خود قرار داده‌ایم.
انتهای پیام//

 
کد مطلب: 235400