داخلی صفحه بوشهر خبر
 
آیین میهمانی لاله‌ها در بوشهر برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۴
به مناسبت دهه فجر آیین میهمانی لاله‌ها با حضور نماینده مقام معظم رهبری، استاندار، مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرماندهان نظامی در گلزار شهدای بوشهر برگزار شد.
آیین میهمانی لاله‌ها در بوشهر برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر» حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری در این مراسم اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران در آسمان تاریک سیاست جهانی حکم طلوع خورشید اسلامیت، بیداری و عدالت دارد و این انقلاب آمده است که حکومت الهی را احیا کند.
وی با اشاره به مقابله استکبار جهانی با انقلاب اسلامی، افزود: فرعون‌ها، کفار، مشرکین و منافقین در صدر اسلام و ادیان الهی با نهضت پیامبران مقابله کردند و امروز سردمداران استکبار جهانی نیز در مقابل این انقلاب به طبع خواهند ایستاد.
نماینده مقام معظم رهبری در بوشهر ادامه داد: انقلاب اسلامی به دنبال حاکمیت ایمان، تقوا، اخلاق، عدالت، شایسته سالاری، کرامت و عزت مردم است و عاملان ظلم و ستم در جهان از همان اول انقلاب تاکنون در تلاش هستند در مقابل آن ایستادگی کنند.
وی با اشاره به اقتدار انقلاب اسلامی در جهان پس از گذشت 40 سال، ابراز داشت: این سربلندی در پرتو رهبری‌های امام (ره) و بعد از آن مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، تلاش مسئولین و همت والای مردم عزیز شکل گرفته است.
امام جمعه بوشهر با بیان این نکته که نیروی‌های مسلح در انقلاب اسلامی نقش مهمی دارند، گفت: نیروهای مسلح مایه اقتدار، عزت، سرافرازی و آسایش نظام هستند.
وی با اشاره به ایثار و رشادت‌های شهدا و ایثارگران در انقلاب اسلامی، خاطر نشان کرد: این عزیزان جان و سلامتی خود را تقدیم نظام کردند تا اقتدار ملی، عزت اسلامی، آلو مرتبه شخصیتی خود و بزرگی خانواده‌های معظمشان را بیافرینند.
در ادامه حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری طی سخنانی افزود: در آن روزهای خفقان و سخت شهدا با نثار خون خود و جان‌فشانی‌های ایثارگران جریان انقلاب شتاب پیدا کرد و در سال 57 به ثمر نشست.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر تصریح کرد: در این روزهای پایانی دهه فجر طبق سنوات هر سال در اینجا جمع شده‌ایم تا تجدید عهد و میثاق دوباره با ارواح پاک طیبه شهدا، امام (ره)، انقلاب و مقام معظم رهبری به عنوان یک سرباز در رهرو راه شهیدان داشته باشیم.
در پایان این مراسم گلزار مطهر شهدای شهر بوشهر غبارروبی و عطر افشانی شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235423