داخلی صفحه لرستان خبر
 
بسته خبری پنجم ویژه دهه مبارک فجر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۴
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر برنامه های متنوعی در سطح شهرستانهای تابعه استان لرستان برگزار شد
بسته خبری پنجم ویژه دهه مبارک فجر
 
الیگودرز
*به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر کارگروه بانوان شهرستان الیگودرز با خانواده جانبازان متوفی  حسینعلی مسلمی و حاجت مراد پناهیان دیدار و از آنان تجلیل نمودند. همچنین مسئولین شهرستانی با خانواده شهید کریم سرلک دیدار و به پاس فداکاری، صبر و شکیبایی این خانواده تقدیر و تشکر بعمل آمد.
 
روز پنج شنبه 19 بهمن ماه با حضور مسئولین شهرستان و مردم شهیدپرور الیگودرز مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا در این شهرستان برگزار شد.

ازنا
در هفتمین روز از دهه مبارک فجر و به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از ساختمانهای مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ازنا که بنام شهید حسن ورمزیار، شهید محمدنبی باقری و شهدای روستای گرجی مزین می باشد، رونمایی شد. همچنین سالن آزمون الکترونیکی مرکز بنام جوانترین شهید مدافع حرم شهید سید مصطفی موسوی با حضور مهندس قلاوند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان لرستان افتتاح گردید.
از دیگر برنامه های اجرا شده در این شهرستان مراسم افتتاحیه و کلنگ زنی احداث حسینیه شهید علی اصغر بیات در روستای طازران ازنا می باشد که به مساحت 400 مترمربع و با حضور مسئولین شهرستان ازنا در بخش جاپلق انجام شد.

 
پلدختر
در راستای دیدار مسئولین با خانواده شهدا و ایثارگران در ایام دهه مبارک فجر، خانواده های معظم شهدای شهرستان پلدختر با سیدحمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
آیین مهمانی لاله ها و عطرافشانی گلزار شهدا همزمان با سراسر کشور روز پنج شنبه 19 بهمن ماه به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان در گلزار شهدای پلدختر برگزار شد.

 
دورود
مراسم مهمانی لاله ها همزمان با سراسر کشور درشهرستان دورود با حضور امام جمعه، فرماندار، مسولین شهرستان و مردم ولایتمدار با عطرافشانی و گلباران قبور مطهر شهدا انجام شد در این مراسم حجت الاسلام حقیان امام جمعه دورود پیروی از اوامر رهبری و عمل به وصایای شهدا را رمز استمرار نظام اسلامی دانست و بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تأکید کرد.

 
 
کد مطلب: 235430