همزمان با سراسرکشور:
گلزار شهدای کهگیلویه و بویراحمد غبارروبی و عطرافشانی شد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰
همزمان با سراسر کشور و در هشتمين روز از دهه پر فروغ فجر آیین مهمانی لاله ها با حضور جمعی از مسئولان، خانواده های شهدا و ایثارگران و قشرهای مختلف مردم در گلزار شهدای یاسوج برگزار شد.
 
قبه گزارش خبرنگار ايثار از ياسوج ؛ عصر پنج شنبه همزمان باسراسرکشور آیین مهمانی لاله هابه مناسبت دهه پرفروغ فجر با حضور جمعی از  مسئولان نظامی و انتظامی و دانش آموزان، خانواده شهدا و قشرهای مختلف مردم  در گلزار شهدای یاسوج برگزار شد.
سيد منصور موسوي مديركل بنياد استان در اين مراسم ایمان به خدا و بصیرت را رمز پیروزی و مقاومت ملت ایران در مقابل دشمنان دانست و اظهار کرد: در جهان انقلاب های مختلفی شکل گرفت اما دوام پیدا نکرد ولی انقلاب اسلامی ایران با توکل مردم به خدا ،بصیرت و ولایت مداری تا چند روز دیگر وارد 40 سالگی می شود.
وی خاطر نشان کرد: مردم ایران چهلمین سال حاکمیت انقلاب اسلامی را به رغم توطئه های دشمنان جشن می گیرند.
وی با بیان اینکه چهلمین سال انقلاب اسلامی را به برکت حضور هوشیارانه و ولایت مدارانه مردم جشن می گیریم، تصریح کرد: ملت ایران به برکت خون شهدا را امام و شهدا را ادامه می دهند زیرا آنچه که باعث حیات جمهوری اسلامی ایران شده است همین ایمان به خدا و بصیرت است.
وی از شهدا به عنوان سردمداران بصیرت یاد کرد و اضافه کرد: شهدا چراغ هدایت ما هستند تا راه انقلاب را گم نکنیم.
مدیر کل بنیاد شهید و ایثار گران استان كهگيلويه وبويراحمدگفت: شهدا پرچم پر افتخار و غرور آفرین ایران اسلامی را در دنیا به اهتزاز در آوردند چون شهدا اسطوره های ایمان و صلابتند.
موسوي  بیان کرد: شهدا با ایثارشان امنیت و آرامش را در کنار عزت و اقتدار به مردم ایران هدیه کردند.
وی یاد آور شد: شهدا زندگی را رها کردند تا ایران در منطقه و جهان سربلند باشد.
وی تاکید کرد: در دهه مبارک فجر مردم ایران با شرکت در آیین مهمانی لاله ها بار دیگر با امام راحل ، شهدا و ولایت تجدید میثاق می کنند.
وی در پایان پیام معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور را به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرائت کرد.
در این آیین قبور مطهرشهدای شهر یاسوج از سوی شرکت کنندگان غبارروبی و عطر افشانی شد.
 
 
کد مطلب: 235449