داخلی صفحه مازندران خبر
 
دهه فجر فرصت مناسب براي تبيين آرمان هاي انقلاب اسلامي به نسل هاي كنوني و آينده جامعه است
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۱
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران عصر روز پنج شنبه در مراسم عطر افشاني ، غبارروبي و گلباران مزار شهداي ساري با اشاره به واكاوي و بازخواني انقلاب اسلامي اظهارداشت:دهه فجر فرصت مناسب براي تبيين آرمان هاي انقلاب اسلامي به نسل هاي كنوني و آينده جامعه است
دهه فجر فرصت مناسب براي تبيين آرمان هاي انقلاب اسلامي به نسل هاي كنوني و آينده جامعه است
 
 
به گزارش ايثار واحد مازندران، عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران عصر روز پنج شنبه در مراسم عطر افشاني ، غبارروبي و گلباران مزار شهداي ساري با اشاره به واكاوي و بازخواني انقلاب اسلامي اظهارداشت:دهه فجر فرصت مناسب براي تبيين آرمان هاي انقلاب اسلامي به نسل هاي كنوني و آينده جامعه است.
وي با بيان اينكه خون شهدا موجب استحكام انقلاب اسلامي و نظام گرديد گفت:شهدا با نثار خون خود درخت تنومند انقلاب اسلامي ايران را آبياري نموده و نظام ما را تا ابد بيمه كردند.
رضايي افزود: همه ما بايد مسيري كه شهدا و امام عظيم الشأن براي ما ترسيم كردند بر اساس همان تفكر و انديشه ديني و ارزش هاي اعتقادي آنان حركت كنيم و از شهدا، انقلاب و ولايت فاصله نگيريم.

مدير كل بنياد مازندران گفت: غفلت ازياد شهدا و امام راحل ، غفلت از خودمان است و اين ايام بهترين فرصت براي معرفي شهدا و توسعه و نشر فرهنگ ايثار و شهادت و زنده نگه داشتن ياد شهدا در جامعه است.
رضايي تصريح كرد:قدرشناسي از شهيدان امري واجب و ضروري است چرا كه امنيت و آرامش مملكت ما مديون شهادت و ايثارگري جوانان اين مرز و بوم است.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران ازحضور باشكوه مردم و خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران در مراسم عطر افشاني و غبارروبي مزار شهداي استان قدرداني كرد. 
 يونسي معاون سياسي امنيتي استانداري مازندران در اين مراسم گفت:انقلاب اسلامي ايران يكي از ماندگارترين انقلاب ها در 300 سال اخير جهان است و اين انقلاب معجزه الهي بود.
وي افزود:شهداي عزيز اصلي ترين سرمايه خود (( جان)) را نثار كردند و امروز رسالت ما و همه مسئولين اين است كه به خوبي از دستاوردهاي انقلاب كه خونهاي زيادي به پاي آن ريخته شده است محافظت كنيم.
استان مازندران در دوران دفاع مقدس ده هزار و 400 شهيد و در پيروزي انقلاب اسلامي 80 شهيد تقديم نظام و اسلام كرده است.
گفتني است پيام حجت الاسلم و المسلمين شهيدي نماينده ولي فقيه، معاون رئيس جمهور و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران توسط مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران در گلزار شهداي شهرستان ساري قرائت گرديد.

انتهاي پيام/

 
کد مطلب: 235461
 


 
 
فرهنگ ایثار و شهادت ضامن تحقق آرمان‌های انقلاب و مقوم انسجام اجتماعی
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...