داخلی صفحه ایلام خبر
 
دعوت بنیاد شهید وامور ایثارگران ایلام از مردم برای حضور باشکوه و گسترده در راهپیمایی 22 بهمن
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۱
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در پیامی به مناسبت سی نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و طلیعه فجر آزادی بر حضور گسترده ملت شهیدپرور و خانواده‌های ایثارگران در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه و نشان دادان عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به جهانیان تأکید کرد.
دعوت بنیاد شهید وامور ایثارگران ایلام از مردم برای حضور باشکوه و گسترده در راهپیمایی 22 بهمن
 
به گزارش ایثار «ایلام»، متن پیام بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به شرح زیر است:
بسمه‌تعالی
«22 بهمن روز تجدیدعهد با انقلاب، امام و اسلام است»
مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)
22 بهمن‌ماه مردم مؤمن و انقلابی ایران؛ سایه سیاه ظلم و استبداد رژیم پهلوی و حامیان شیطان‌صفت آن را با ایستادگی و دلاوری و نثار خون سرو قامتان خود از بین برد و پیروزی «خون بر شمشیر» را متجلی ساخت. پیروزی که به مدد الطاف الهی، رشادت و جان‌فشانی انسان‌های وارسته‌ای حاصل گشت که تا پای جان بر سر عقیده و پیروی از ولایت مقاومت نمودند.
در سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ضمن تبریک و تهنیت این روز بزرگ و فجر بی غروب به ملت شریف ایران و به‌ویژه خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران، به مقام شامخ شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی ادای احترام نموده و با مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و آرمان‌های انقلاب تجدید میثاق می‌نماییم.
از ملت شهیدپرور و خانواده‌های محترم ایثارگران که همواره در عرصه‌های مهم و سازنده حضوری باشکوه داشته‌اند دعوت می‌نماییم امسال نیز همچون سال های گذشته با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه عظمت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان دهند.
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام
انتهای پیام/
کد مطلب: 235485