داخلی صفحه ایلام خبر
 
رئیس بنیاد ملکشاهی:
شهیدان مظهر صلابت این مرز و بوم هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملکشاهی گفت: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را به نخواهد داد.
شهیدان مظهر صلابت این مرز و بوم هستند
 
به گزارش ایثار«ملکشاهی»، خیدان جواهری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ملکشاهی در دیدار با خانواده شهید محسن قیطاسی با تقدیر از صبر و پایمردی خانواده شهید قیطاسی بیان داشت: شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آوردند.
وی افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه‌آفرینی شهیدان و ایثارگران است. عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشتند و به قرب الهی نائل آمدند.
خیدان جواهری بیان داشت: شهیدان به ما عزت بخشیدند و خودشان هم به عزتی ابدی رسیدند، عزتی که با هیچ معیار دنیوی قابل‌مقایسه و موازنه نیست.
وی افزود: شهدا از بندگان مقرب خداوند بودند که از سفره رحمت باری‌تعالی تا ابد متنعم هستند و این فرصت و نعمتی است که صرفاً خداوند متعال آن را به بندگان شایسته خود را ارزانی می‌دارد.
جواهری اظهار داشت: شهدای ایران اسلامی مظهر صلابت و اقتدار این مرزوبوم هستند و مدال افتخار آن‌ها بر تارک ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.
وی خاطر نشان کرد: خوشا به حال شهیدان که ره صدساله را یک‌شبه پیمودند و بر سر خوان رحمت الهی تا ابد متنعم و برخوردار هستند و به سعادتی نائل آمدند که مورد غبطه بزرگان است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235512