داخلی صفحه قزوین خبر
 
با صدور بیانیه‌ای صورت گرفت،
دعوت مدیرکل بنیاد قزوین از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با صدور بیانیه‌ای به مناسبت یوم‌الله 22 بهمن، ملت انقلابی و ولایت‌مدار را به حضور باشکوه، حماسی و گسترده در راهپیمایی این روز دعوت کرد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در بیانیه‌ای که غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین جهت دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن صادر کرده، آمده است:
بسمه تعالی
دوران شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، سرشار از ایثار و فداکاریِ ملت سلحشور و حماسه‌سازی است که با پایمردی، جهاد و نثار جان خود، برای سرنگونی رژیم وابسته و جنایت‌کار ستم‌شاهی قیام کردند و پرچم پیروزی اسلام را بر فراز ایران برافراشتند.
یوم الله 22 بهمن که یادآور رشادت‌ها، فداکاری‌ها و شهادت طلبی‌های ملتی متحد، خداجوی، پیرو ولایت و رهبری است، نتیجه خون شهیدان و ثمره پایمردی‌های ایثارگرانی است که در رویارویی حق و باطل، تا پای جان پیش رفتند.
اکنون که در مقطع خاصی از تاریخ قرار گرفته‌ایم، مسئولیت ما ایجاب می‌کند تا با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر عهد ناگسستنی خود با آرمان‌های امام(س) و شهدا و پیروی از اصل ولایت فقیه و مقام معظم رهبری را نشان دهیم.
حضور مردم شهید پرور و انقلابی ایران اسلامی در این راهپیمایی، محاسبات دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی در عرصه ی جنگ نرم، همچون اهانت به اعتقادات دینی و فرهنگی ملت بزرگ ایران را، برهم خواهد زد.
اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از ملت شریف، عموم مردم مسلمان و غیور ایران اسلامی، مردم ولایتمدار استان قزوین بویژه از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان قزوین، دعوت می‌کنم، با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر بر پندارهای غلط استکبار جهانی خط بطلان کشیده و حمایت خود را از انقلاب، ولایت فقیه و آرمان‌های والای نظام به نمایش بگذارند.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
21 بهمن 1396
کد مطلب: 235521
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور