داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
مراسم تجلیل از 21 ورزشکاران جانباز مدال‌آور کرمانشاه برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰
با حضور خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، از ورزشکاران جانباز مدال‌آور کرمانشاهی تجلیل به عمل آمد.
مراسم تجلیل از 21 ورزشکاران جانباز مدال‌آور کرمانشاه برگزار شد
 
به گزارش ایثار "واحد کرمانشاه" همزمان با ایام اله دهه مبارک فجر و به‌منظور تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان مدال‌آور جانباز استان کرمانشاه، در مراسمی با حضور عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از تعداد 21 نفر از ورزشکاران جانباز کرمانشاه تجلیل شد.
در این مراسم که در زورخانه مجموعه فرهنگی ورزشی قمر بنی‌هاشم (ع) استان و با حضور خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر و تنی چند از مسئولین استان برگزار شد، حجت‌الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه از جانبازان به‌عنوان نماد ایستادگی و پایمردی مردم شریف ایران اسلامی در تمامی عرصه‌های دفاع از آرمان‌های نظام مقدس اسلامی یادکرد.
حجت‌الاسلام عسگری گفت: جانبازان عزیز به‌ویژه جانبازان ورزشکار با همان روحیه دوران دفاع مقدس و با شورونشاط مثال‌زدنی درصحنه‌های مختلف ورزشی حاضرشده و برای کشور عزیزمان افتخارآفرینی می‌کنند.
همچنین در این مراسم عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس نیز ازخودگذشتگی جانبازان را اوج ایثار این عزیزان دانست و اضافه کرد: جانبازان عزیز به‌خوبی ثابت کردند که اگر عضوی را درراه خدای متعال تقدیم کرده‌اند ولی این امر نمی‌تواند آنان را از تلاش و کوشش بازداشته و از حضور در مسائل مهم جامعه محروم سازد و لذا باایمان و توکل بر خدای متعال در میادین ورزشی شرکت داشته و در این مسیر به نقش‌آفرینی می‌پردازند.
در پایان این مراسم از تعداد 21 نفر از ورزشکاران مدال‌آور در رشته‌های مختلف همچون وزنه‌برداری، باستانی و شنا تجلیل شد.
گفتنی است این مراسم به همت سلیمان الهیاری از قهرمانان پیشکوت رشته کشتی و رئیس اداره ورزشی و اردویی و همکاری حشمت الله عزیزی رئیس اداره امورکارکنان بنیاد استان برگزار شد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 235538